DİLEK TAHTASIBİR DİLEK TUT YA DA TUTMA...  BİR SORU SOR YA DA SORMA... 

YİNE DEEE; (SAĞDAN-SOLA, YUKARIDAN AŞAĞIYA) BAK BAKALIM DİLEK TAHTASI SENİN İÇİN NE DİYOR!

HAYDİ TIKLA...

EN GÜZEL AŞK HİKAYELERİ

AYVALIK'TA AŞK

Yazan: Nadire Hanım


Temmuzun sonları yaklaşıyordu artık. Yine pırıl pırıl güneşli bir sabahtı, gün sıcak olacaktı. Denizden hafifçe vuran rüzgar ve giderek basan hava habercisiydi.


Genç adam, bir yandan tekneyi yıkıyor, bir yandan da akşam menüsünü geçiriyordu zihninden. Deniz bereketliydi bu sene, lezzet saçıyordu, öyle olunca müşteriden yana da bir sıkıntı yoktu. Ahçı birazdan gelir, günün balığını getirirdi, mezeden de kolay bir şey yoktu nasılsa. Birazdan aşağı inip içki stoklarını kontrol etmeliydi.

Tüm bu düşüncelerle doluyken, aniden dalgaların çırpıntısı duruverdi, tekne boşlukta asılı kaldı, hava hafifledi ve Ayvalık genişledi sanki. Bu duyguyu gayet iyi bilirdi genç adam, derin bir nefes aldı, içini bir mutluluk kapladı, elinde olmadan "o geldi" diye düşündü.
devamı

----------------------------------------------------------------------------------

LEYLA

Yazan: Nadire Hanım

Yönetim Kurulu toplantısı en nihayet bitmişti. Geçen yıl oldukça zor geçmişti ve saatlerce yeni yıla girerken neler yapılabileceği, alınacak tedbirler, yeni şirket politikaları üzerinde uzun uzun tartışmışlardı.


Engin, iki başkan yardımcısı ile toplantı odasının kapısına doğru yürürken bir yandan da düşünüyordu. Geçen sene aniden babasını trafik kazasında kaybetmişlerdi ve o da aniden kendisini Yönetim Kurulu Başkanı olarak buluvermişti.

Oysa, Amerika'dan daha yeni gelmişti ve babası ile beş senelik bir vadede aşamalı olarak işleri devralması konusunda anlaşmışlardı. Ama babasının dediği gibi: "Aşağıda insanlar plan yapar, yukarıda Tanrı gülermiş!" Yine öyle olmuştu, evdeki hesap çarşıya uymamış, Tanrı'nın hesabı üstün gelmişti. devamı

----------------------------------------------------

LOTO TALİHLİSİ

Yazan: Nadire Hanım

"Vay be," diye söylendi genç adam, internetteki manşete bakarak, "bir kişiye 35 trilyon, ne şans varmış kardeşim! Bu hafta ben de sayısal oynayayım bari, belli mi olur, şans bize de güler belki..."


O parayı kazanmış olsa neler yapardı? Bir an hayallere kaptırdı kendini, düşüncesi bile hoş etmişti....

"Pardon!" Kapıda biri dikilmekteydi.
"Buyurun," dedi genç adam silkinerek ve kendine gelmeye çalışarak.
"Ben kayıt yaptırmak istiyordum da..."

Daha dikkatli bakınca, kırklı yaşlarda, ev kadını tipli bir kadının kapıda durduğunun ayrımına vardı. devamı

hoş geldiniz:)

Katkıda bulunanlar