DİLEK TAHTASIBİR DİLEK TUT YA DA TUTMA...  BİR SORU SOR YA DA SORMA... 

YİNE DEEE; (SAĞDAN-SOLA, YUKARIDAN AŞAĞIYA) BAK BAKALIM DİLEK TAHTASI SENİN İÇİN NE DİYOR!

HAYDİ TIKLA...

3 Şubat 2014 Pazartesi

DURUHAN ECE RÜYALARINIZI YORUMLUYOR: AysenMerhaba Aysen,
rüyalarının yorumu aşağıda.

Sevgiler,
duruhanece@gmail.com

YORUM: Öncelikle rüyan seni söylediklerine dikkat etmen, her aklına geleni geldiği şekliyle herkese söylememen konusunda uyarıyor. Kendini korumak ve zarar görmemek için buna çok dikkat etmelisin, zira söylediklerin hiç beklemediğin zamanlarda ve kişilerce önüne konabilir.

Diğer taraftan, belli ki şu sıralar hayatının geneline ilişkin bazı endişelere sahipsin. Belki bir değişiklik var ufukta ve sen bunun nasıl bir yöne evrileceğini öngöremediğin için vesveseleniyorsun. Rüyan bu konuda da seni uyarıyor, kuruntularını bir taraf bırakmanı, somut olaylara ve konulara yönelmeni söylüyor.

Esasen şu sıralar uğraştığın hiçbir şey çözümsüz ya da senin gücünün ötesinde değil. Sakin olmalı, olaylara akılcı bir şekilde ve teker teker yaklaşmalısın. O zaman hem ne kadar şanslı olduğunu göreceksin, hem de işlerin beklediğinden daha çabuk ve kolay hallolacak.

Ayrıca bir taahüdün ya da verdiğin bir sözün zamanı dolmak üzere, bununla ilgili gereken düzenlemeleri şimdiden yapmaya başlarsan, fazla sıkışıp bunalmadan her şey yoluna girecek. 

Hiç yorum yok:

hoş geldiniz:)

Katkıda bulunanlar