DİLEK TAHTASIBİR DİLEK TUT YA DA TUTMA...  BİR SORU SOR YA DA SORMA... 

YİNE DEEE; (SAĞDAN-SOLA, YUKARIDAN AŞAĞIYA) BAK BAKALIM DİLEK TAHTASI SENİN İÇİN NE DİYOR!

HAYDİ TIKLA...

25 Şubat 2014 Salı

DURUHAN ECE RÜYALARINIZI YORUMLUYOR: Luna M.Merhaba Luna M.
rüyanın yorumu aşağıda.

sevgiler,YORUM: Şu sıralar seni en çok insanlarla olan ilişkilerin yoruyor. Öyle ki, yapman gereken bazı şeyleri yapamıyor, bazı şeyleri de gözden kaçırıyorsun. Büyük ihtimal geride kalmış ama hâlâ etkileri süren bir anlaşmazlık var. Bu konuda sen haklı olduğunu düşünüyorsun ve insanların da senin gibi düşünmesini istiyorsun.

Diğer taraftan bir teklif alacaksın, ancak her nedense bunu kabul etmek istemeyeceksin. Belki başlarda bu yüzden seni eleştirenler olacak, ama sonrasında doğru bir karar verdiğin, hatta bir tehlikeden kurtulduğun anlaşılacak. 

Bu teklifi reddetmen sana başka kapılar açacak ve önüne yeni fırsatlar çıkmasını sağlayacak. Ancak rüyan bu noktada seni uyarıyor, bu dönemde kazanacaklarının kıymetini iyi bilmelisin. Öfkene kapılmamalı, ileri geri konuşmamalısın. Bülbülün çektiği dili belâsı'dır; buna dikkat et.  

Şu sıralar ertelenen veya engellenen işlerin, yeni gireceğin bir dönemle tekrar gündeme girecek, hızlanacak ve çözülecek. Bunlardan en iyi şekilde faydalanmak için -ki bu çok mümkün- ilişkilerine dikkat etmeli, sakin olmalı ve olgun davranmalısın. Her şeyi herkesle konuşmamalı, gereksiz iddialaşma ve ağız dalaşlarına girmemelisin. 
Hiç yorum yok:

hoş geldiniz:)

Katkıda bulunanlar