DİLEK TAHTASIBİR DİLEK TUT YA DA TUTMA...  BİR SORU SOR YA DA SORMA... 

YİNE DEEE; (SAĞDAN-SOLA, YUKARIDAN AŞAĞIYA) BAK BAKALIM DİLEK TAHTASI SENİN İÇİN NE DİYOR!

HAYDİ TIKLA...

22 Temmuz 2013 Pazartesi

DURUHAN ECE RÜYALARINIZI YORUMLUYOR: Ahmet T.

Merhaba Ahmet T.
rüyanın yorumu aşağıda.

Sevgiler,
duruhanece@gmail.com


YORUM: Yeni bir girişim aşamasında olduğun anlaşılıyor. Önceki deneyimlerine dayanarak, bu defa daha dikkatli ve daha az iddialı olmaya karar vermişsin. Bu aşamada, pek de içine sinmeyen ortaklık veya bir tür partnerlik durumu olacak. Bu yeni kişiye şüpheyle yaklaşacaksın ancak bu arada tedbirli olayım derken bazı fırsatları da göz ardı edeceksin. 

İş konusundaki gayret ve çabalarının maddi karşılığını göreceksin. Ancak bu her ne ise belirli bir süreye bağlı ve sona erecek. Sen de yeni bir arayış içine gireceksin. Bu yeni gayretinde, daha önceki partnerin de yer alacak. 

Rüyan sana önünde yeni kapılar açılacağını, beklemediğin fırsatlarla karşılaşacağını, bunlardan bazılarının hemen, bazılarının ise daha sonraki zamanlarda gündeme geleceğini haber veriyor. İsteklerini elde etmenin imkân dahilinde olduğunu, ama anahtarlarını doğru ve iyi kullanman gerektiğini söylüyor. Ne ekersen onu biçeceksin, her şey sana, aklına ve iradene bağlı.

Diğer taraftan sorduğun gibi, hisselerle ilgili tarafı da var rüyanın. Aldığın risklerin yüksek olduğunu, şu ana kadar fazla bir zarar görmesen de, ilerisi için bunun garantisinin olmadığını söylüyor. Her iki seçeneğin de farklı riskleri olduğunu, iyi düşünmeni ve başka alternatifleri de dikkate almanı öneriyor bence. Şu günlerde son tercihinle ilgili olumsuz bir durum olabilir. Ama telafi edilemez değil. 

Aklını ve sezgilerini birlikte kullan. Bol kazançların olsun.


Hiç yorum yok:

hoş geldiniz:)

Katkıda bulunanlar