DİLEK TAHTASIBİR DİLEK TUT YA DA TUTMA...  BİR SORU SOR YA DA SORMA... 

YİNE DEEE; (SAĞDAN-SOLA, YUKARIDAN AŞAĞIYA) BAK BAKALIM DİLEK TAHTASI SENİN İÇİN NE DİYOR!

HAYDİ TIKLA...

16 Temmuz 2013 Salı

DURUHAN ECE RÜYALARINIZI YORUMLUYOR: Helin

Merhaba Sevgili Helin,
rüyanın yorumu aşağıda.

Sevgiler
duruhanece@gmail.com

RÜYA YORUMU: Rüyanla ilgili korkuya kapılma. Şu sıralar hayatında bazı şeyler seni zorluyor olabilir, muhtemeldir ki bir işin sonuçlarıyla ilgili endişeler içindesin. Gördüğün rüya da bu endişe ve korkularının yansıması olmuş. 

Şöyle ki; belli bir işin gidişi seni düşündürüyor, görünenden ziyade kadere bağlı ya da bilmediğin ancak sezdiğin bazı şeylerin sorun çıkartacağından korkuyorsun. Yakın zamanda bazı konular açığa çıkacak, belki de sen bundan pek hoşlanmayacaksın. Ancak ortaya çıkan yeni duruma süratle adapte olacaksın, kendi gayretinle mücadele edeceksin. Bu süreçte hem sen hem de çevrendekiler ne kadar kuvvetli olduğunu göreceksiniz, kuvvet ve saygınlık kazanacaksın.

Diğer taraftan; Ramazan ayı rahmet ve bereket ayıdır. Bu ayın nimetlerinden, hayrından yararlanmaya bak. Sana iyi gelecek, ferahlatacak ritüellere zaman ayır. Zihnini boşalt, endişelerinden arın ki; boşluk esenlik, zenginlik ve sağlıkla (ya da neye ihtiyaç duyuyorsan onunla) dolsun.

Bu mübarek ayda dualarımız, dileklerimiz daha güçlenir, kabul olur gibi gelir bana. Eğer sen de bu hisler içinde isen, önerim; bazı geceler özellikle kendine zaman ayır. Ruhunu dinle, dinginleştir (sana ne iyi geliyorsa ya da neye inanıyorsan onunla) sonra da bir süre gelecekten beklentilerine odaklan. Berrak bir zihinle yoğunlaş, mümkün olduğunca sade ve net bir ya da bir kaç cümle ile onları formüle et, yapabiliyorsan hayalinde canlandır. Sonra da serbest bırak onları, gerçekleşmelerini dileyerek.

İnşallah hayırlar gelsin.

2 yorum:

Sisli Düşler dedi ki...

Çok teşekkür ediyorum içimi ferahlattınız, Allah razı olsun

duruhan ece dedi ki...

ben de teşekkür ederim, her zaman bekleriz...

hoş geldiniz:)

Katkıda bulunanlar