DİLEK TAHTASIBİR DİLEK TUT YA DA TUTMA...  BİR SORU SOR YA DA SORMA... 

YİNE DEEE; (SAĞDAN-SOLA, YUKARIDAN AŞAĞIYA) BAK BAKALIM DİLEK TAHTASI SENİN İÇİN NE DİYOR!

HAYDİ TIKLA...

6 Mayıs 2013 Pazartesi

DURUHAN ECE RÜYALARINIZI YORUMLUYOR: Dilek K.
Merhaba Dilek K.
rüyanın yorumu aşağıda.

Sevgiler,


RÜYANIN YORUMU: Annenle bir konuda aynı şeyi istiyorsunuz, ama nasıl yapılması gerektiği konusunda anlaşamıyorsunuz. Neticede onun bir girişimi olacak, sen de bunun üstünden kendi aklın ve annenin önerisiyle hareket etmeye karar vereceksin. Hemen sonucu belli olacak bir iş değil bu, ama süreç daha iyiye ve senin lehine dönecek, sevineceksin. 

Abinin bir ilişkisinde sorun var, bu hepinizi düşündürüyor ve endişelendiriyor. Abin dışında başkalarının araya girmesiyle, bazı düzelmeler olacak. Ama o gayret etmez veya inisyatifi ele almazsa, yine sorunlar yaşayacak.

Gerçekleşmesi için uğraştığın bir mesele var. Bunun bir kısmını niyet ve umutların oluşturuyor, bir kısmını ise somut çabaların. Niyet ve umutların bazen kayboluyor, moralin bozuluyor, sonra kendini topluyorsun. Somut çabalarda ise bazı engeller var. İki adım ileri, bir adım geri işliyor her şey. Bu günlerde bir görüşme yapacaksın, ancak dikkatli ol. İki ayrı kişi çıkacak karşına, niyetlerini tam anlayamayacaksın. Ama rüyan sana sebat etmeni ve girişimlerin konusunda daha gerçekçi davranmanı söylüyor. Mesele imkânsız değil, sen görüş açını ve yöntemini değiştirmelisin.

Babanın eşiyle bir konuşman olacak. Sana bir şey söyleyecek, belki bir sır aktaracak. Niye sana söylediğini anlamayacak ve düşüneceksin. Acele karar verme, dikkatli ol, mümkünse de söylediği sen de kalsın. Bazı şeylerin hayrı sonradan ortaya çıkar.

Hiç yorum yok:

hoş geldiniz:)

Katkıda bulunanlar