DİLEK TAHTASIBİR DİLEK TUT YA DA TUTMA...  BİR SORU SOR YA DA SORMA... 

YİNE DEEE; (SAĞDAN-SOLA, YUKARIDAN AŞAĞIYA) BAK BAKALIM DİLEK TAHTASI SENİN İÇİN NE DİYOR!

HAYDİ TIKLA...

22 Mart 2013 Cuma

DURUHAN ECE RÜYALARINIZI YORUMLUYOR: R. Gül U.
Merhaba Sevgili R. Gül U.
rüyanın yorumu aşağıda.

Sevgiler
duruhanece@gmail.com


YORUM: Rüyanın sana verdiği iki mesaj var. Birincisi okul ve derslerinle, ikincisi ise eski sevgilinle ilgili. Okulda, muhtemelen başkalarının yapmaya talip olmadığı veya istemediği bir faaliyet içine gireceksin. Kendini yalnız hissedebilirsin, hatta vazgeçmeyi de düşünebilirsin, ancak ısrarlı ve sabırlı olur, sonuna kadar gidersen, bu her ne ise sana hem başarı, hem de fayda getirecek. Ayrıca, sorunun olan bir ders veya hoca ile ilgili çözüm görünüyor, ama senin gayretin ve dikkatin önemli. Bu konuda, beklemediğin hatta belki de biraz küçümsediğin birinden destek ve akıl alacaksın. Bu olumlu gelişmeler muhtemelen okulda daha görünür olmanı ve dikkat çekmeni sağlayacak.

Bu sebeple, önümüzdeki zaman içinde eski sevgilinle aranda bazı olaylar gelişecek gibi görünüyor. Belki seninle konuşmak isteyecek, bir konuda israrcı olacak. Sen kararsız kalacaksın, bir yandan ona inanmak isterken, bir yandan da şüphe duyacaksın. Rüyan bu noktada seni uyarıyor ve dikkatli olmanı söylüyor. Anlaşılan o ki, sen oldukça şeffaf ve içi-dışı aynı bir insansın. Bu da zaman zaman sana avantaj sağlarken, zaman zaman da zarar veriyor. Bu gel-gitler içinde geçmişte yaşanan olaylar ve bazı sırlar gündeme gelebilir.

Sana tavsiyem dikkatli olman, kendini bir cendereye sokmaman yönünde. Ayrıca, cesur bir tarafın da var, ama bunu gözü karalığa vardırma. Şu günlerde çabuk haberler ve acele gidip gelmeler de olacak. Bütün bunlardan çıkan sonuç şu ki; hali hazırda sükunet ve düzgün bir şekilde ilerlerken, karşılaşacağın bazı olaylar bunu bozman için seni zorlayabilir.  Sen yolunda devam et, kararlarında israrcı ol. Sen doğru dur, yanlış belâsını bulur.Hiç yorum yok:

hoş geldiniz:)

Katkıda bulunanlar