DİLEK TAHTASIBİR DİLEK TUT YA DA TUTMA...  BİR SORU SOR YA DA SORMA... 

YİNE DEEE; (SAĞDAN-SOLA, YUKARIDAN AŞAĞIYA) BAK BAKALIM DİLEK TAHTASI SENİN İÇİN NE DİYOR!

HAYDİ TIKLA...

18 Şubat 2013 Pazartesi

DURUHAN ECE RÜYALARINIZI YORUMLUYOR: Gamze P.Merhaba Sevgili Gamze P.
rüyanın yorumu aşağıda.

Sevgiler,


YORUM: Okul ve gelecekle ilgili endişelerin olduğu gibi rüyana yansımış öncelikle. Rüyan sana esasta daha başarılı olma potansiyelin olduğunu, ancak olaylara ve meselelere yaklaşımını değiştirmen gerektiğini söylüyor açıkça.

Aslında her istediğini elde edebilecek niteliktesin, ancak nedense bazı konularda ya inat ediyor ya da göz göre göre yanlış tercihlerde bulunuyorsun. Bu tutumdan vazgeçmen gerekiyor, ayrıca çevrende özellikle aile büyüklerinin uyarı ve önerilerini dikkate almalısın. Muhakkak onların dediklerini yapmalısın anlamında değil, ancak sana söylenecek veya önerilecek şeyler, yeni bakış açıları ve yollar açacak sana. Bunlardan olma.

Diğer taraftan, okulda arkadaş çevrende veya hocalarınla bazı sorunların veya görüş ayrılıkların varsa, rüyan bunları sadece senin halledebileceğini anlatıyor. Araya kimseyi sokmamanı, üçüncü kişilerin sözüne güvenmemeni öğütlüyor. Ayrıca, iletişimi ve ilişkileri dilediğin şekilde yönlendirebileceğini, yakın zamanda da böyle bir fırsatın karşına çıkacağını haber veriyor ve bunu doğru değerlendirmeni tavsiye ediyor.

Yakın zamanda hayatında oldukça önemli bir gelişme olacak, başta biraz ürkeceksin ama ardından çok sevineceksin. Kesin bir başarı kazanacaksın. Bunun için gayret etmen ve vazgeçmemen şart.


Hiç yorum yok:

hoş geldiniz:)

Katkıda bulunanlar