DİLEK TAHTASIBİR DİLEK TUT YA DA TUTMA...  BİR SORU SOR YA DA SORMA... 

YİNE DEEE; (SAĞDAN-SOLA, YUKARIDAN AŞAĞIYA) BAK BAKALIM DİLEK TAHTASI SENİN İÇİN NE DİYOR!

HAYDİ TIKLA...

20 Aralık 2012 Perşembe

DURUHAN ECE RÜYALARINIZI YORUMLUYOR: Engin K.

Merhaba Engin K.
rüyanın yorumları aşağıda.

Sevgiler,YORUM: Şu an içinde bulunduğun durumun üstünde yarattığı baskı ve sıkıntı rüyana yansımış. Diğer taraftan rüyan seni uyarıyor ve doğru durmanı tavsiye ediyor. Büyük ihtimalle, etrafta bu konuyu bilenler çok fazla konuşuyorlar ve bunların bir kısmı senin de kulağına geliyor. Ancak bunlara aldırmamalı ve öfkeye kapılmamalısın, yanlıştan da uzak durmalısın. Ayrıca, herkesle her şeyi konuşmamalı, sırlarını, duygu ve düşüncelerini herkesle paylaşmamalısın, en yakınlarınla konuşurken bile ölçüp biçmelisin. Özellikle arkadaşlık ve dostluk ettiğin kişilere dikkat et, bu konuları onlarla paylaşma. 

Anlaşılan o ki, en azından şu an için bazı şeylerin eskisi gibi olma ihtimali yok. Bu bakımdan, sana söylenenlere inanma ve gereksiz girişimlerde bulunma. Sakinlik içinde ol. Rüyan sana, kendi yoluna devam etmeni, senin yolunun senin için aydınlık olduğunu haber veriyor. 

Eğer bazı borçların varsa ya da maddi bir sıkıntı söz konusuysa, kimseden yardım bekleme veya yardım talebinde bulunma. Zira rüyan sana kendi zahmet ve çabanla kazancının artacağını, işlerini halledeceğini söylüyor, ama boş lâf ve vaadlere bel bağlama. Doğru yolun seni aydınlık ve feraha götürecek. 

Şu günlerde bir iş teklifi aldın ya da almak üzeresin, teklif sahipleri tanıdık ve daha önce birlikte deneme yaptığınız ya da bu tür bir ihtimali konuştuğunuz kişiler olabilir. Ancak, bu teklif çok göründüğü gibi değil ve riskleri var. Şüphe ile yaklaşmalısın. Rüyan yolunda sebat etmeni, doğruluktan şaşmamanı söylüyor, kısmetin seni dürüstlükle yürüdüğün yolda bulacak. 


2 yorum:

Adsız dedi ki...

Ilginiz ve Yorumunuz icin cok tesekkür ederim. Umarim hersey dediginiz gibi olur. Bu arada sitenizi devamli takip ediyorum,
saygilarimla

lealece dedi ki...

her zaman bekleriz...

hoş geldiniz:)

Katkıda bulunanlar