DİLEK TAHTASIBİR DİLEK TUT YA DA TUTMA...  BİR SORU SOR YA DA SORMA... 

YİNE DEEE; (SAĞDAN-SOLA, YUKARIDAN AŞAĞIYA) BAK BAKALIM DİLEK TAHTASI SENİN İÇİN NE DİYOR!

HAYDİ TIKLA...

17 Aralık 2012 Pazartesi

DURUHAN ECE RÜYALARINIZI YORUMLUYOR: Ahmet T.
Merhaba Ahmet T.
rüya yorumun aşağıda.

Sevgiler,
duruhanece@gmail.com


YORUM: Seni son derece rahatsız eden bir durum söz konusu. Bu her neyse, etrafın da duymasını istemiyorsun, hatta duyulmasından endişe ediyorsun. Belki de birileri seni yapmak istemediğin bir şeyi yapman konusunda ikna etmeye çalışıyor veya zorluyorlar. Anlaşılan o ki, bir dereceye kadar da başarılı olmuşlar.

Şu ana kadar esaslı bir sıkıntı ile karşılaşmamış olsan da, rüyan seni uyarıyor ve bu şekilde devam ettiğin takdirde artık hiçbir şeyin gizli kalmayacağını, aniden her şeyin ortaya dökülebileceğini haber veriyor. Eğer böyle bir şey olursa da çevrende hem itibar kaybedeceğini, hem de maddi açıdan zarar göreceğini söylüyor. Bazı söz ve lâflar ortalıkta dolanmaya başlamış bile.

Diğer taraftan, anlaşılan o ki mesele iyice içinden çıkılmaz hale gelmeden, sen yolunu değiştireceksin. Böylece hem kendini, hem de aileni büyük bir riskten koruyacak, mücadelene alışık olduğun şekilde devam edeceksin. Serçe yuvalarına gelince, her ne kadar yolunu değiştirsen de verdiğin söz ve yaptığın anlaşmalar seni bağlamaya devam edecek. Ancak, bunların vadeleri var ve vadesi gelenler de biraz daha bekleyecekler.

Ayrıca endişelenmene gerek yok, zira rüyan sana üstündeki yükleri kaldırabilecek kuvvette olduğunu, her şeyin zamanı geldiğinde sırayla hallolacağını haber veriyor. Yeni yıla haberler ve müjdelerle gireceksin. Ama şunu da unutma her kabul ettiğin, senin yükümlülüğün olacak. 
Hiç yorum yok:

hoş geldiniz:)

Katkıda bulunanlar