DİLEK TAHTASIBİR DİLEK TUT YA DA TUTMA...  BİR SORU SOR YA DA SORMA... 

YİNE DEEE; (SAĞDAN-SOLA, YUKARIDAN AŞAĞIYA) BAK BAKALIM DİLEK TAHTASI SENİN İÇİN NE DİYOR!

HAYDİ TIKLA...

30 Ekim 2012 Salı

HER ŞEYE RAĞMEN GÜCÜNÜZ İÇİNİZDE

Zor insanlarla iletişim kurmak için bir öneri; ... rağmen gücünüz içinizde

Ailenizde veya işyerinizde konumu itibariyle hayatınızdan çıkaramadığınız, enerjinizi bir vampir gibi emen zor bir insanla zaman zaman iletişim kurmak zorunda mısınız?

Onu aramak için eliniz telefona gitmiyor mu? Yine de nezaketen de olsa bir şekilde iletişim kurmak zorunda mısınız?  Bu ilişki içinde motivasyonunuzu mu kaybediyorsunuz?

Bir şeyler yapmak için hiç enerjim olmadığında ve içimden hiçbir şey yapmak gelmediği durumlarda, basit bir kendimi yüreklendirme metodu benimkisi: Kalbinin yaratılışındaki mükemmel işleyişine ve performansına güvenerek kendini yüreklendirmek şeklinde.

Siz de kendinizi yüreklendirebilirsiniz.

Şöyle bir şey: "Kalbinin en zor anlarda seni nasıl hiç bırakmadığını hatırla, hayati tehlike durumlarında bile görevini hiç durmadan atarak yerine getirdiğini ve bütün hücrelerinin hayatının devam etmesi için görevlerini her an nasıl sürdürdüklerini hatırla.

İçindeki gücün, iki elinle göğüsünün sol tarafına dokunduğunda duyduğun kalp atışından geldiği bilmek, seni yüreklendirmiyor mu?

Düşüncelerini kalbinin atışına ve gücüne ver. Gücün içinden, yaradılıştan geldiğini bil yeter, gerisi gelecektir."

Söylemek istediğim, hayatın iniş ve çıkışlarındaki mücadele gücümüz içinizden geliyor.

Engellere, zorluklara gereğinden fazla önem atfetmeyin. Sağlık, keyif ve neşeyle yolunuzda ilerleyin. Hayatın keyfini çıkarın.

Esenlik içinde keyifli günler dilerim.

Tedbir Abla
tedbirabla@gmail.com

Hiç yorum yok:

hoş geldiniz:)

Katkıda bulunanlar