DİLEK TAHTASIBİR DİLEK TUT YA DA TUTMA...  BİR SORU SOR YA DA SORMA... 

YİNE DEEE; (SAĞDAN-SOLA, YUKARIDAN AŞAĞIYA) BAK BAKALIM DİLEK TAHTASI SENİN İÇİN NE DİYOR!

HAYDİ TIKLA...

19 Ekim 2012 Cuma

DURUHAN ECE RÜYALARINIZI YORUMLUYOR: Ahmet T.


Merhaba Ahmet T.
Rüyanın yorumu aşağıda.

Sevgiler,


YORUM: Aile içi sorun ve anlaşmazlıklar var anlaşılan. Bir konuda oldukça eleştiri alacaksın, haklılığını kanıtlamak için çok uğraşacak, tam olmasa da kısmen ikna edeceksin. Ancak konuşma ve davranışlarında aşırıya kaçmamalısın, aksi takdirde kırgınlık ve küskünlükler olabilir, sen de istediğini tam elde edemeyebilirsin. 

İş hayatında ortaklı bir işe girmek veya projeye başlamak niyetindesin. Bu konuda görüştüğün veya konuştuğun insanlar var. Fakat bazıları çok da samimi değiller, daha ziyade senin ne yapmak istediğini anlamaya çalışıyorlar. Ayrıca yeni birisiyle ya yeni tanıştın ya da tanışmak üzeresin, bu kişiye hayran kalacak ve ondan etkileneceksin. 

Rüyanın son bölümü ise, hem haberci hem de uyarıcı. İnatçı ve ısrarcı olmamanı, teklif ve fırsatlara açık olmanı söylüyor. Zira, şu anda hiç aklında olmayan başka bir yol karşına çıkacak. Bu yol, şu ana kadar takip ettiğin yol ve yöntemlerden daha farklı olacak, kendine uygun görmeyebilir veya küçümseyebilirsin. Ancak, hem daha sağlam, hem de kazancı düzenli bir iş ve hayat getirecek sana. 

Çevre ve iş değişikliği gündeme gelecek, iyi düşün ve doğru karar ver. Hiç yorum yok:

hoş geldiniz:)

Katkıda bulunanlar