DİLEK TAHTASIBİR DİLEK TUT YA DA TUTMA...  BİR SORU SOR YA DA SORMA... 

YİNE DEEE; (SAĞDAN-SOLA, YUKARIDAN AŞAĞIYA) BAK BAKALIM DİLEK TAHTASI SENİN İÇİN NE DİYOR!

HAYDİ TIKLA...

25 Temmuz 2012 Çarşamba

DURUHAN ECE RÜYALARINIZI YORUMLUYOR: Kaan Ö.Merhaba Kaan Ö.
rüya yorumların aşağıda.

Sevgiler
YORUM 1: Bu rüyan iki bölüm. Birinci bölümde; ailenin de onayını alman gereken bir iş sözkonusu. Sen bir şey yapmak istiyorsun, belki bir girişim ya da hayatınla ilgili bir değişiklik. Bunu daha önce de denemiş ama yine başaramamışsın belki yine ailevi sebeplerden. Ancak bu sefer ailen konuya biraz daha sıcak yaklaşıyor, ciddi ciddi olabilirliğini tartışıyor. Büyük ihtimal sana destek olmayı ciddi ciddi düşünecek ve hatta somut bir adım da atacaklar. Bu defa da, sen tereddüte düşecek, daha önce fark etmediğin bazı riskleri göreceksin. Rüyan sana bu işin göründüğü gibi olmadığını, sağlam tarafları kadar riskli ve zorlayıcı tarafları olduğu konusunda uyarı veriyor. 


Rüyan ayrıca; bu süreçte hayatına yeni birinin girebileceğini haber veriyor. Bu kişi kendi çok kısmetli ancak, onunla birlikte olmak istersen senin de kısmetini onunla paylaşman gerekecek. Ayrıca ikinizin kısmeti birlikte çoğalacak, önce sen ona fayda vereceksin, ama o da sana fayda verecek hatta şans getirecek. Rüyan bu kişiyle birlikte olmak istersen, gayret göstermen gerektiği kadar başka rakiplerin olacağını da söylüyor. 


İkinci bölüm ise tamamen çalıştığın işle ilgili. İşinde yükselmek ve ilerlemek istiyorsun. Bunun için gerekli donanıma sahip olduğunu düşünüyorsun. Ancak gayret, beceri ve çalışmanın yanı sıra başka şeylerin de gerektiği kanaatindesin. Belki araya tanıdıklar koymalı ya da bir torpil bulmalısın. Bu düşüncelerle bazı girişimlerde bulundun ya da bulunacaksın, ama sonrasında yine kendi isteğinle vazgeçecek ya da duraklayacaksın. 


Rüyan sana iş konusunda şanslı olduğunu, fazladan gayretlere gerek kalmadan (araya adam koymak, torpil vs.) oradaki çoğu insandan fazla şansın olduğunu, bunu kişisel hatalarla ve antipatik olarak kaybetmemeni söylüyor. Çalıştığın yerde birden fazla şans kapını çalacak, dikkatini onlara yönelt ve iyi kullanmaya bak. Her zaman herkesin başına gelmez böyle bir şey.


YORUM 2: İş yerinde ilerleme için bir fırsat çıkacak karşına. Belki bir pozisyon açılacak, belki de bir proje söz konusu olacak, belki de bir kaç kişinin başında bir iş halletmen gerekecek. Bu senin de tam aşina olduğun bir konu değil, ama akıl ve sahip olduğun tecrübe ile işi başaracaksın. 


Fakat dikkatli olman gereken hususlar var. Birincisi, işin riski ve önceden göremeyeceğin bazı pürüzler. Bunlar seni zorlayacak, üstlerine kendini kanıtlaman gerekecek. İkincisi ise, ya bir tuzak ya bir düşman, belki de bir rakip. Bu işle ilgili çalışırken her şey su yüzüne çıkacak, ciddi bir rekabet ve mücadele söz konusu olacak. Çok dürüst bir mücadele de olmayacak, arkandan iş çevrilecek, hainlikler olacak. Ama gücün yerinde hiç bir şeye pabuç bırakmayacaksın, ayrıca iş yerindeki amirlerin veya müdürün sonunda senin yanında yer alacak. Sen yerini sağlamlaştırıp belki de ilerlerken, diğeri diskalifiye olacak. Buradan çıkan en önemli sonuç yakınındakilere dikkat et ve üstlerinle ilişkilerini sıkı tut. 

Hiç yorum yok:

hoş geldiniz:)

Katkıda bulunanlar