DİLEK TAHTASIBİR DİLEK TUT YA DA TUTMA...  BİR SORU SOR YA DA SORMA... 

YİNE DEEE; (SAĞDAN-SOLA, YUKARIDAN AŞAĞIYA) BAK BAKALIM DİLEK TAHTASI SENİN İÇİN NE DİYOR!

HAYDİ TIKLA...

19 Haziran 2012 Salı

DURUHAN ECE RÜYALARINIZI YORUMLUYOR: Ahmet T.

Merhaba Ahmet T.
rüya yorumların aşağıda.

Sevgiler,
Yorum 1:


Bir işin peşindesin. Bununla ilgili bazı görüşmeler yapıyor ve bazı girişimlerde bulunuyorsun. Ancak karşındaki kişilerin samimiyetinden şüphe duyuyorsun. İhtimal ki, bunda da haklısın. Bu dönemde arka arkaya bazı teklifler alacak, belki de sana ve ilkelerine ters gelen bazı şeyler için zorlanacaksın. Etrafındaki kişilere ve sözlere dikkat etmelisin. Bu mesele her ne ise bazı ilişkilerini zedeleyebilir, diğer taraftan bazı insanların gerçek yüzünü görmeni de sağlayacak. Ayrıca seni epeydir uğraştıran hatta bunaltan bir sorundan da bu vesile ile kurtulacaksın. Ama kimseden yardım görmeyeceksin ve tamamen kendi imkânlarınla halledeceksin.


Sonuçta işler çok umduğun gibi gitmeyecek, belki de bir anlaşmadan dönülecek veya son saniyede bazı değişiklikler ve vazgeçişler olacak. Ancak, bu durum seni şaşırtacak derecede rahatlatacak, zira sen yine de önemli bir kazanç elde edecek, belki bir yatırım yapacak veya başka ve yeni bir iş için bir referans veya edinim sağlayacaksın. 


Yorum 2:  


Ailevi meselelere dikkat etmen gereken bir döneme işaret ediyor bu rüyan. Belki annenle ilgili beklenmedik bir sorun ortaya çıkacak, bu başta endişe verici olacak ama yine beklenmedik şekilde iyiye dönecek. Her şerden hayır çıkar sözü doğrulanacak. Ayrıca aileden önemli bir destek göreceksin, hem maddi hem de manevi sana bir konuda yardım edecekler, feraha ulaşmanı sağlayacaklar. 


Fakat sen bazen fevrilik ediyor, olmadık uç noktalara taşıyorsun işleri. Rüyan sana bundan vazgeçmeni ve hedefinden şaşmamanı, sevdiklerini takdir etmeni ve onları incitmemeni de tavsiye ediyor. 


Hiç yorum yok:

hoş geldiniz:)

Katkıda bulunanlar