DİLEK TAHTASIBİR DİLEK TUT YA DA TUTMA...  BİR SORU SOR YA DA SORMA... 

YİNE DEEE; (SAĞDAN-SOLA, YUKARIDAN AŞAĞIYA) BAK BAKALIM DİLEK TAHTASI SENİN İÇİN NE DİYOR!

HAYDİ TIKLA...

22 Mart 2012 Perşembe

TAROT'TAN EVET-HAYIR CEVABI ALMAK

Tarota danışırken, kişilerin en çok öğrenmek istedikleri şeylerden birisi de, herhangi bir olasılığın gerçekleşip gerçekleşmeyeceği, yani bir tür "evet-hayır" cevabıdır. 


Bu tür bir cevap aramanın, genel olarak tarota kehanetten ziyade danışmak amacıyla başvurmanın daha işlevsel olduğuna inandığımdan, tarot ruhuna fazla uymadığını düşünsem de, yine de açılımdan "evet-hayır" cevabı almayı umanlar için aşağıda videosu bulunan bir yöntemi sizinle paylaşmak istedim.


İzlerken göreceksiniz, ama kolaylık ve kayıt düşmek açısından yönteme ilişkin takip edilmesi gereken adımları aşağıya da yazdım. 


 Tarottan "evet-hayır" cevabı almak: 
1. Ortamınızı hazırlayın (sessizlik, hafif bir müzik, tütsü ve mumlar, açılım için alan) 
2. Sorunuza iyice konsantre olun 
3. Kartları kendi usulünüze göre karıştırın, kesin ve toplayın 
4. Her onüç kartta birini açın, bu işlemi altı defa yapacaksınız. Sonuçta masada açılmış ve yanyana dizilmiş altı kart olacak. Eğer doğru yaptıysanız, açtığınız son kart aynı zamanda destenin de son kartı olacak. (Açılımda bunu denk getiremezseniz, işlemi baştan yapabileceğiniz gibi, bunun da bir hikmeti vardır deyip kartları olduğu gibi bırakabilirsiniz.) 
5. Almak istediğiniz cevap gereği, kartların anlamlarının hiçbir önemi yok. Dikkat etmeniz gereken şey, kartların düz ya da ters açılıp açılmadığı. 5 ya da 6 kart düz açıldıysa cevabınız "evet", 3 ya da 4 kart düz açıldıysa cevap "evet" ama kesin değil, 2 kart düz açıldıysa cevap "hayır"a daha yakın, 1 kart düz açıldıysa ya da kartların hepsi ters açıldıysa cevabınız kesinlikle "hayır". 


Bu açılım sonrası tatmin olmaz ve illâ da bir yorum isterseniz o zaman, kartların sırasını ve şeklini bozmadan keltik çarprazın ilk altı kart dizilimini uygulayın ve bakalım tarot size ne söylüyor.


Son söz olarak, her zamanki önerilerimi yineliyorum, hiçbir şeye gereğinden fazla önem atfetmeyin, kaderinizin dönmekte olduğunu hissettiğiniz anlarda bir işin sonucu ne kadar garanti görünse de kehanet yöntemlerine başvurmayın, her zaman pozitif olun ve pozitif enerjileri kendinize çekin. 


Hadi bakalım iyi seyirler, iyi denemeler!
duruhanece@gmail.com
 

1 yorum:

Abiye dedi ki...

Aciklamali anlatimlarin icin tesekkurler Yazilarin devamini bekliyorum. http://www.guncelyazar.net

Saygilar

hoş geldiniz:)

Katkıda bulunanlar