DİLEK TAHTASIBİR DİLEK TUT YA DA TUTMA...  BİR SORU SOR YA DA SORMA... 

YİNE DEEE; (SAĞDAN-SOLA, YUKARIDAN AŞAĞIYA) BAK BAKALIM DİLEK TAHTASI SENİN İÇİN NE DİYOR!

HAYDİ TIKLA...

6 Mart 2012 Salı

DURUHAN ECE RÜYALARINIZI YORUMLUYOR: Rumuz 1453 İstanbul İklil

Merhaba Sevgili Rumuz 1453 İstanbul İklil,
özel ve iş hayatında bazı değişiklikler kapıda. Bunlardan bazılarından haberdarsın ve bu durum seni tedirgin ediyor. Zira halinden memnunsun ve kendini güvende hissediyorsun. Fakat bir taraftan da mevcut sorunların ortadan kalkması için bir değişikliğin şart olduğunu biliyorsun içten içe.

Beklemediğin bir anda olaylar hızlanacak. Eski bir sorun tekrar karşına çıkacak, belki tam çözülememiş veya zaman içinde çözümü geriye bırakılmış bir şey bu. Yeniden hayatına girmeye çalışan bir kişi ile bazı şeylerle yüzleşmek zorunda kalacaksın. Bu hiç de hoşuna gitmeyecek. 

Diğer taraftan iş yerinde bir yönetim değişikliği veya mevcut yönetimin başka bir otoriteye tabi olma durumu ortaya çıkacak. Bundan da hiç hoşnut olmayacaksın, ama bu yeni durum kökleri sağlamlaştıracak ve bazı sorunları sona erdirecek. Sen de dahil bir çok kişi rahata erecek.

Rüyan sana birinin aradığı şifayı bulacağını, bir rahatsızlığın iyileşeceğini, senin de maddi açıdan somut bir fayda elde edeceğini söylüyor. Ayrıca kariyerinde yeni bir dönemden,  bu dönemde değişiklik ve ilerleme fırsatları yakalayacağından bahsediyor. 

Hayır olsun inşallah!

Sevgiler

Hiç yorum yok:

hoş geldiniz:)

Katkıda bulunanlar