DİLEK TAHTASIBİR DİLEK TUT YA DA TUTMA...  BİR SORU SOR YA DA SORMA... 

YİNE DEEE; (SAĞDAN-SOLA, YUKARIDAN AŞAĞIYA) BAK BAKALIM DİLEK TAHTASI SENİN İÇİN NE DİYOR!

HAYDİ TIKLA...

27 Şubat 2012 Pazartesi

DURUHAN ECE RÜYALARINIZI YORUMLUYOR: Funda Ş.

Merhaba Sevgili Funda;
teyzenin rüyası birçok açıdan sizi ve kendisini ilgilendiriyor. Öncelikle, maddi beklentilerinizin bol bol karşılanacağı, bazı sıkıntıların daha kolaylıkla atlatılacağı bir dönemi haber veriyor. Bunda senin payın her şekilde daha fazla olacak, belki de hem daha fazla gayret edeceksin, hem de karşılığını fazlasıyla göreceksin.


Teyzen de kendi sıkıntılarının üstesinden gelmeyi başaracak, belki sizden yardım isteyecek ya da siz ona destek olacaksınız, ama onun kendi kısmeti var ve o da başka yerden, kolaylıkla gelecek. Fakat bu aralarda alacağı kararlara dikkat etmeli, gecikmemeli veya ertelememeli. 


Diğer taraftan, sen ve annenin yakınında bulunan bir kişiye dikkat etmeniz konusunda uyarıyor rüya sizi. Bu kişi teyzenin de dikkatini çekmiş ve size bunu söylemiş olabilir. Etrafınızda yakın tuttuğunuz kişilerle ilgili fikirlerinizi, onlarla ilişkilerinizi ve hayatınızdaki konumlarını değiştirecek bazı beklenmedik olaylar yaşayacaksınız. Tatlı ve güzel sözlere çok fazla itibar etmeyin, davranışlara özellikle dikkat edin.


Teyzenin boşanma sürecinde beklenmedik bir gelişme olacak gibi, belki bir barışma, yeni bir başlangıç ya da bir erteleme söz konusu olabilir. Bu her ne ise şaşırtıcı ve nasıl yorumlanması gerektiği biraz düşündürücü olacak. Kaderinde yeni bir evreye giriyor teyzen.


Sevgilerimle,
duruhanece@gmail.com

Hiç yorum yok:

hoş geldiniz:)

Katkıda bulunanlar