DİLEK TAHTASIBİR DİLEK TUT YA DA TUTMA...  BİR SORU SOR YA DA SORMA... 

YİNE DEEE; (SAĞDAN-SOLA, YUKARIDAN AŞAĞIYA) BAK BAKALIM DİLEK TAHTASI SENİN İÇİN NE DİYOR!

HAYDİ TIKLA...

12 Eylül 2011 Pazartesi

DURUHAN ECE TAROT BAKIYOR: Duygu Ö.


 

 
Sevgili Duygu Ö.
tarot yorumların aşağıda.

Sevgilerimle,


İş
Kupaların kralı, kılıçların dörtlüsü, asaların altılısı


Su grubu özellikleri gösteren bir erkek sana iş konusunda yardımcı olmaya çalışıyor. Bu kişi iyi niyetli ve verici, hiçbir şeyi esirgemiyor. Ancak bazı gecikmeler olacak. Belki bir rahatsızlık, belki de bir projenin askıya alınması. 

Biraz beklemen gerekecek. Endişe edecek, karamsarlığa kapılacaksın. Ama beklemen şart, bu sürede dinlenmeli ve güç toplamalısın. Kozlarını doğru oynamalı etrafındakilere de açık vermemelisin. 

Sonuçta; olaylar istediğin gibi gelişecek. Belki bir sınava girecek veya bir proje hazırlayacaksın. Başarılı olacak, takdir göreceksin, bu sayede de yeni bir ortama ve belki de istediğin gibi bir işe girebileceksin.

Aşk
Kılıçların kralı, asılmış adam, JokerEski erkek arkadaşın kendini oldukça beğenen ve biraz da tehlikeli birisi. Ona karşı dikkatli olmalı, açık vermemelisin. Şu anda görüşüyor olabilirsiniz, ancak süreçte bir kesilme görülüyor. Beklenmedik bir olay ilişkinin askıya alınmasına veya iletişimin kopmasına neden olacak. 

Bir sağlık problemi olabilir. Bu durum sana bazı şeyleri farklı bir gözle değerlendirme imkânı sağlayacak ve gerçek niyeti göreceksin. Tam artık her şey ölü noktaya vardı, hiç kimse yok derken, hayatında yeni bir evreye geçeceksin. Belki mutlu bir tesadüf veya bir tanışma seni yepyeni bir ortama sokacak. Bu kişiyle mutluluğu ve aşkı bulma ihtimalin çok yüksek. Evlilik konusu bile gündeme gelebilir. 

Ama her şey sana ve tavırlarına bağlı olacak, tedbirsiz davranmamalı, kendini ve ilişkini korumayı bilmelisin.


TAROTUN TAVSİYESİ: Tarot sana beklemeni ve sabırlı olmanı tavsiye ediyor. Yanlış insanlardan ve ilişkilerden kaçınmalısın. Düşüncelerini düzene koymalı, içine dönmelisin. İç sesin seni sürekli uyarıyor, ama sen onun yerine başkalarını dinlemeyi tercih ediyorsun. Kendine güven, cevaplar sende saklı.


Hiç yorum yok:

hoş geldiniz:)

Katkıda bulunanlar