DİLEK TAHTASIBİR DİLEK TUT YA DA TUTMA...  BİR SORU SOR YA DA SORMA... 

YİNE DEEE; (SAĞDAN-SOLA, YUKARIDAN AŞAĞIYA) BAK BAKALIM DİLEK TAHTASI SENİN İÇİN NE DİYOR!

HAYDİ TIKLA...

3 Ağustos 2011 Çarşamba

DURUHAN ECE TAROT BAKIYOR: Rumuz Pamuk


Sevgili Rumuz Pamuk,
tarot yorumların aşağıda.

Sevgilerimle,
duruhanece@gmail.comİş
Kupaların şövalyesi: İş hayatında şu günlerde bir teklif almış veya almak üzeresin. Bu teklif seni oldukça şaşırtacak. Bir taraftan çabalarının karşılığını aldığını düşünecek, bir taraftan da bunun altından kalkıp kalkamayacağın konusunda şüphe edeceksin. Bu yüzden de harekete geçmek konusunda tereddüt edeceksin.
Adalet: Yaşanacak bir olay, tereddütlerinin cevabını verecek. Bir adalet veya hukuk işi sonuçlanacak. Herkes ektiğini biçecek, sen de ortaya çıkan sonucun son derece adaletli olduğunu hissedeceksin. Bir takım sorunlar sona ererken, yavaş yavaş yeni bir sürece gireceksiniz.
Paraların altılısı: Bu sürecin sonunda belki de hedeflediğin noktaya tam varamayacaksın, ancak tatmin edici bir yerde olacak ve uzaktan kendine baktığında hiç de fena bir durumda olmadığını göreceksin. Bu pozisyon sana hem idare etme, hem de bazı borçlarını ödeyerek vefa gösterme imkânı sağlayacak.


Para
Kılıçların ası: Para ile ilgili sorunların çözülmesine yönelik esaslı girişimlerin olmuş. Bazı şeyleri halletmekle birlikte, bazıları hâlâ sorun olmaya devam ediyor. Benzer bir müdahaleyi yapıp yapmamak konusunda tereddütlerin var. Ayrıca bu sefer olumlu sonuç alıp alamayacağından da şüpheleniyorsun.
Ay: Ortaya çıkacak yeni bir gelişme, belki de yapılacak bir konuşma seni iyice bunaltıyor. Karamsarlığa kapılıyorsun. Kime güveneceğin konusunda şüpheye düşüyorsun, biraz da kızıyorsun bazı kişilere. Sana zarar verdiklerini düşünüyorsun. Ama elinde değil bir taraftan da içinde iyi hisler var.
Paraların dokuzlusu: Çok kısa bir süre içinde para konusundaki sorunu çözeceksin. Daha öncekinden farklı bir yolla, biraz da mucizevi bir şekilde. Çok rahatlayacak ve kendini iyi hissedeceksin. Hızla moralin düzelecek, hatta bazı plânlar bile yapacaksın. Bunda elinde para kalmasının da payı olacak tabii ki.Evlilik
Asaların ası: Bazı hazırlıklar içindesiniz. Belki gün belirlediniz veya belirlemek üzeresiniz. Gecikmeden bazı şeyleri düzenlemeniz, vadesi gelenleri gününde halletmeniz gerekiyor. Biraz arapsaçına dönmüş gibi olsa da, yine de işler yürüyor ve yolunda gidiyor. 
Kuvvet: Bu tempo içerisinde, bazı kırgınlıklar ve çekişmeler de yok değil. Birileri seni üzmüş veya kırmış olabilir, sana istemediğin bazı şeyleri yaptırmaya çalışıyor da olabilirler. Ancak sen de artık eskisi gibi değilsin, daha akıllı ve soğukkanlısın. Böylece hiç ummadığın zaferler kazanacak, sana karşı olanları dize getireceksin. Bir şekilde isteklerini kabul ettirsen de uzlaşman gerek bunu da unutma. 
Asılan adam: Bir olay veya gündeme gelen yeni bir gelişme, hızınızı kesmenize ve gayretlerinizi beklemeye almanıza neden olacak. Birden her şey durulacak ve ortam sessizleşecek, bu seni üzse de bu süreç sana geçmişe ilişkin pek çok şeyi fark etme ve öğrenme imkânı sağlayacak. Hem karşındakileri hem de kendini yeni bir gözle inceleyecek ve muhtemeldir ki, bu defa daha sağlıklı bir yol seçeceksin.

TAROTUN TAVSİYESİ: Hayatın oldukça yoğun bir tempoda gidiyor gibi görünüyor, pek çok konuda belki de tek başına ama tüm gücünle mücadele ediyorsun. Çoğunlukla çabalarının karşılığını alsan da, sorunlar da tükenmiyor sanki ardı ardına gelmeye devam ediyor. Yine de isteklerine ulaşacaksın. Para ve iş konusunda rutini yakalayacak biraz sükunet bulacaksın, ancak evlilik konusunda planlarda bir değişiklik yapmak durumunda kalabilir veya en azından beklemeye geçebilirsiniz. Bunun için dertlenme zira ortaya çıkacak sonuç senin için en iyisi olacak ve hak ettiğin kıymeti göreceksin.

Hiç yorum yok:

hoş geldiniz:)

Katkıda bulunanlar