DİLEK TAHTASIBİR DİLEK TUT YA DA TUTMA...  BİR SORU SOR YA DA SORMA... 

YİNE DEEE; (SAĞDAN-SOLA, YUKARIDAN AŞAĞIYA) BAK BAKALIM DİLEK TAHTASI SENİN İÇİN NE DİYOR!

HAYDİ TIKLA...

3 Ağustos 2011 Çarşamba

DURUHAN ECE TAROT BAKIYOR: İpek K.Sevgili İpek K.
tarot yorumun aşağıda.

Sevgilerimle,

Aşk
Paraların dörtlüsü: Aşk hayatınla ilgili şu sıralar istediğin gibi gitmiyor işler. Bunun bir nedeni çevrendekiler, diğer bir nedeni de senin tercihlerin. Çevrendekiler seni sıkıştırıyor, belki baskı yapmaya çalışıyor, ama dürüst değiller. Sense bu durum karşısında soğukkanlılığını yitiriyor, inatçı ve anlaşılması güç birisi haline geliyorsun. Oysa ki sen haklısın, ama durduk yere haksız konumuna düşüyorsun.
Kupaların kraliçesi: Su grubu özellikleri gösteren bir kişi, işlerine burnunu sokuyor. Belki başlarda onu zararsız ve iyi görmüş olabilirsin. Ama şimdilerde sinir bozucu buluyor ve şüphe ediyorsun.
Kupaların beşlisi: Kalbin kırılacak ve üzüleceksin. Belki çok somut bir şeyler yaşanmayacak, ama sen bazı kişileri hayatından çıkarmaya karar verecek ve onların da bu konuda fazla ısrar etmediklerini görünce hayal kırıklığına uğrayacaksın. Ama bu tavır biraz fazla duygusal ve karamsar, çünkü asla o kadar yalnız kalmayacaksın. Seni destekleyen ve senin yanında olmak isteyenler olacak, aslında onlar belki de herkesten daha samimi. Seçmesini bilmen gerek.

TAROTUN TAVSİYESİ: Çevrende ciddi bir temizlik yapman, arkadaşlık ettiklerin veya duygusal yakınlık hissettiklerin konusunda fikirlerini netleştirmelisin. Şimdi üzülmen önemli değil, ama bu şekilde geleceğini kurtaracak ve dürüst kişilere yer açacaksın.


Hiç yorum yok:

hoş geldiniz:)

Katkıda bulunanlar