DİLEK TAHTASIBİR DİLEK TUT YA DA TUTMA...  BİR SORU SOR YA DA SORMA... 

YİNE DEEE; (SAĞDAN-SOLA, YUKARIDAN AŞAĞIYA) BAK BAKALIM DİLEK TAHTASI SENİN İÇİN NE DİYOR!

HAYDİ TIKLA...

3 Ağustos 2011 Çarşamba

DURUHAN ECE TAROT BAKIYOR: Handan Ö.
Sevgili Handan Ö. 
tarot yorumunu aşağıda okuyabilirsin.

Sevgilerimle,


Maddi konular

İmparator: Maddi konularla ilgili beklenmedik iyi gelişmeler ortaya çıkıyor. Belki bir başvuru olumlu sonuçlanıyor veya birisi söz verdiği yardımda bulunuyor. Önemli bir miktar para geliyor. Ayrıca bir işe ilişkin ortaya çıkan yeni bir durum ve alınan sonuç, geleceğe yönelik umut ve güven veriyor, yeni plânlar yapılmasını ve bunların da gerçekleşme ihtimalinin kuvvetlenmesini sağlıyor.

Kupaların ikilisi: Uzundur süren ve sıkıntı yapan, mahkemelik olmasa bile o aşamaya gelmek üzere olan bir meselede bir toplantı veya görüşme var. Sonunda uzlaşma çıkacak, yeni bir anlaşma yapılacak ve anlaşmazlıklar ertelenecek veya tamamen ortadan kalkacak.
Paraların dokuzlusu: İş ve para konularındaki iyileşme ile buna eklenen şans, büyük bir sorundan kurtaracak sizi. Ayrıca oldukça büyük bir miktarda para geçecek elinize. Bu hiç beklemediğiniz bir yerden ve anda olacak, şansınıza inanamayacaksınız. Herkes size gıpta edecek, “turnayı gözünden vurduğunuz” konuşulacak.

TAROTUN TAVSİYESİ: Maddi sıkıntılarla ilgili bir sürecin sonuna geliyorsunuz. Hemen hemen üç aylık bir dönemin başında ve sonunda önemli gelişmeler olacak. İlki gayretleriniz ve çabalarınız sonucu elde edilecek, ama diğeri tamamen piyango gibi olacak! Moralinizi bozmadan sabredin, bolluk ve bereket zamanı yaklaşıyor.


Hiç yorum yok:

hoş geldiniz:)

Katkıda bulunanlar