DİLEK TAHTASIBİR DİLEK TUT YA DA TUTMA...  BİR SORU SOR YA DA SORMA... 

YİNE DEEE; (SAĞDAN-SOLA, YUKARIDAN AŞAĞIYA) BAK BAKALIM DİLEK TAHTASI SENİN İÇİN NE DİYOR!

HAYDİ TIKLA...

21 Temmuz 2011 Perşembe

DURUHAN ECE TAROT BAKIYOR: Yeşim Ç.


Sevgili Yeşim,
aşk hayatına ilişkin
tarot yorumun aşağıda.

Sevgilerimle,
duruhanece@gmail.com
kupaların dokuzlusu: Aşk hayatında bazı şeyler tam istediğin gibi gerçekleşmiş. İsteklerini o an için elde etmiş, bundan  mutluluk duyarak, geleceğe ilişkin bazı planlar yapmışsın.

paraların yedilisi: Ancak şu sıralar bir karamsarlık içindesin. Gayretlerinin boşa olduğunu düşünüyor ve elde ettiklerini sorguluyorsun. Kazancının beklentilerini karşılayıp, karşılamayacağına ilişkin ciddi endişe ve tereddütlere kapılıyorsun.

paraların üçlüsü: Riskleri göze alarak, belki de fazla ölçüp biçmeden yapacakların, senin de beklemediğin sonuçlar doğuracak. İstediğin kişinin dikkatini çekecek, takdirini kazanacaksın. Diğer taraftan yeni bir kişi ile tanışacak, bu sefer de iki kişi arasında kalacaksın. Tercih yapmakta zorlanacaksın.

TAROTUN TAVSİYESİ: Çok fazla gayret, ödün ve fedakârlık görünüyor. Bunların bir kısmı geçmişte kalmış, bir kısmı eşikte bekliyor. Feda etmeye hazır oldukların sonucu kazanacaklarının gerçekten senin istediklerin olduğuna emin ol. Çünkü gelecek sürprizlerle dolu ve sen her şeyi bir kenara bırakıp, bambaşka ve yeni bir yöne savrulabilirsin.

Hiç yorum yok:

hoş geldiniz:)

Katkıda bulunanlar