DİLEK TAHTASIBİR DİLEK TUT YA DA TUTMA...  BİR SORU SOR YA DA SORMA... 

YİNE DEEE; (SAĞDAN-SOLA, YUKARIDAN AŞAĞIYA) BAK BAKALIM DİLEK TAHTASI SENİN İÇİN NE DİYOR!

HAYDİ TIKLA...

30 Temmuz 2011 Cumartesi

DURUHAN ECE TAROT BAKIYOR: Rumuz Mutlu SonSevgili Rumuz Mutlu Son,
tarot yorumların aşağıda.
 
Sevgilerimle,
duruhanece@gmail.com
 

İş
kupaların dörtlüsü: İş hayatında bazı konularda uyum sağlamak ve kabullenmek konusunda problemler yaşıyorsun. Tam olarak ne istediğini ve ne için karşı koyduğunu açıklamadığından etrafındakiler seni inatçı ve kaprisli görüyorlar. Bunun farkında olmana rağmen sen de inat ediyor ve hiçbir şey yapmıyorsun. Şu günlerde bu durumu düzeltmek ve konumunu iyileştirmek için bir fırsat karşına çıkacak. Ama onu farketmeli ve ona uygun davranmalısın.

asaların kraliçesi: Ateş grubu özellikleri gösteren bir kadın bu dönemde iş hayatında önemli bir rol oynuyor. Bu kişi iradeli, dediğim dedik ve ihtiraslı biri. Ona ne kadar güvenebileceğin konusunda şüphelerin var.

kılıçların prensi, joker: Yakın zamanda her şey açığa çıkacak. Bir tartışma ile ipler oldukça gerilecek, belki de bazı şeyler kopma noktasına gelecek. Bu sayede bilmediğin pek çok şeyi öğrenecek, sisler dağılacak. Bu sana bir avantaj ve konum değişikliği sağlayacak. Yeni bir alana hızlı ve beklenmedik bir başlayış yapacaksın. Herkes sana gıpta edecek ve ne kadar şanslı olduğunu düşünecek. Gerçekten de çok haklı olacaklar, bu yeni alan çok fazla tecrübeli olmadığın ama önemli fırsatlar içeren bir alan olacak. Şansın sana yol gösterecek, ayrıca sana yardım etmek isteyen iyi niyetli dostlar da olacak. Ancak bilmelisin ki onlar da senden daha tecrübeli olmayacaklar.


Çevre
kader çarkı: Çevre ile ilişkilerinde yeni bir döneme giriyorsun. Kader çarkı iyiye dönmeye başlıyor.

asaların üçlüsü: Senin ve çevrenin etkisi dışında sadece kadere bağlı bazı olumlu gelişmeler, olayları daha sakin ve farklı bir gözle görmeni sağlayacak. Böylece, bazı konularda haklı iken, bazı kişilere de haksızlık ettiğini fark edeceksin, ilişkilerini düzene koyma imkanı bulacaksın. Çevrende bir değişiklik yapmak ihtiyacı duyacak ve bu konuda bazı planlar yapacaksın. Arkadaşların sana destek olacak ve güven verecek.

paraların üçlüsü: Planlarını gerçekleştireceksin. Yeni bir başlangıç ve yeni bir çevre. Burada takdir görecek ve destek alacaksın. Belki de beklenmedik bir mesuliyet veya liderlik önerisi ile karşılaşacaksın.Evlilik
paraların yedilisi: Evlilik hayatınla ilgili oldukça bezgin ve karamsar bir haldesin. Çabalarının boşa gittiğini ve hiç bir karşılık görmediğini düşünüyorsun. Oysa ki bazı şeyler için biraz daha zaman gerek ve sen bunu içten içe biliyorsun. 

asaların dokuzlusu: Sorunlar ve insanlar karşısında fazlasıyla uzlaşmasız bir tutum içindesin. Kendini korumak için ne gerekiyorsa onu yaptığını düşünüyorsun. Belki haklısın ama bu durum seni soyutluyor ve yalnız kalmana neden oluyor. Destek beklediğin tek kişi de zaman zaman bu durumdan bunalıyor ve yetersiz kalıyor. Aslında herkese sınırlarını kabul ettirmişsin, belki de biraz ilerlemenin vakti gelmiştir. Böyle bir karar sana daha fazla destek ve kuvvet sağlayabilir.

asaların kralı, paraların ası: Eşin ile ilgili bir durum evliliğinizin gidişatını önemli ölçüde etkileyecek. Eşin ateş grubu özellikleri gösteriyor, tuttuğunu koparan, inatçı ve beklemeyi sevmiyor. Bazı konularda sadece kendisinin haklı olduğunu düşünüyor ve baskın karakterde. Kader size yeni bir fırsat sunuyor. Büyük bir şans, bolluk ve bereket kapınızı çalıyor. Bunun getireceği iyimserlik, evlilik hayatınızda bazı şeylerin olumluya dönmesini sağlayacak. 

TAROTUN TAVSİYESİ: Bazı ihtilaflı konular seni bunaltmış. Herkes ektiğini biçecek, hak yerini bulacak. Ama bu tam da senin beklediğin gibi olmayabilir. Çünkü sen de nasibini alacaksın. Kusurların kaybettirecek, erdemlerin ve doğruların kazandıracak. Zor bir dönemden geçiyorsun, sabırlı ve sükunetli olursan, olayları başkalarına fatura etmeden göğüsleyebilirsen sonunda sen kazanacaksın.

Hiç yorum yok:

hoş geldiniz:)

Katkıda bulunanlar