DİLEK TAHTASIBİR DİLEK TUT YA DA TUTMA...  BİR SORU SOR YA DA SORMA... 

YİNE DEEE; (SAĞDAN-SOLA, YUKARIDAN AŞAĞIYA) BAK BAKALIM DİLEK TAHTASI SENİN İÇİN NE DİYOR!

HAYDİ TIKLA...

19 Temmuz 2011 Salı

DURUHAN ECE TAROT BAKIYOR: Özay Ö.


Sevgili Özay Ö.
tarot yorumun aşağıda,

Sevgilerimle,


Genel Açılım
paraların kraliçesi, kupaların kraliçesi: Hali hazırda iki kişi arasında devam eden bir mesele söz konusu. Sen bu meselede arada kalmışsın veya kendini öyle hissediyorsun. Bu kişilerden birisi toprak, diğeri de su grubu özellikleri gösteriyor. Her ikisinden de vaz geçemiyor, hangisini tercih edeceğini bilemiyorsun. Bir taraf sana güven veriyor, daha emniyetli ve konforlu, maddi konularda daha sağlamcı ve daima tedbirli. Diğer taraf ise duygusal, cömert ve sezgileri oldukça kuvvetli, son derece verici ve affedici.

kılıçların prensi, kılıçların sekizlisi: Kısa bir zaman içerisinde her şey açığa çıkacak, tüm sırlar ortaya dökülecek. Uzundur devam eden ihtilâflı bir mesele sona erecek, belki bir tartışma veya görüşme kararının netleşmesini ve bilmediğin pek çok şeyi öğrenmeni sağlayacak. Bu şekilde bir ilişkiyi kesip atacak ve büyük bir yükten kurtulacak, ferahlayacaksın. Ancak bu sonuç hayatında yeni kararlar almanı ve değişiklikler yapmanı gerektirecek. Taşınacak veya çevreni değiştireceksin. Arkanda çok kişiyi bırakacak olsan da yanında sevdiklerin olacak ve bu sana gelecek için ümit ve güven verecek.

TAROTUN TAVSİYESİ: Bazı şeyler kadere bağlıdır ve sen ne kadar dirensen de vakti gelince değişim başlar. Şu anda buluduğun durumu iyi idare ettiğini düşünüyor olabilirsin, ama bil ki kaderin gizli güçleri çalışıyor ve büyük değişim yaklaşıyor.

Hiç yorum yok:

hoş geldiniz:)

Katkıda bulunanlar