DİLEK TAHTASIBİR DİLEK TUT YA DA TUTMA...  BİR SORU SOR YA DA SORMA... 

YİNE DEEE; (SAĞDAN-SOLA, YUKARIDAN AŞAĞIYA) BAK BAKALIM DİLEK TAHTASI SENİN İÇİN NE DİYOR!

HAYDİ TIKLA...

21 Temmuz 2011 Perşembe

DURUHAN ECE TAROT BAKIYOR: Selma K.Sevgili Leyla K.
tarot yorumların aşağıda.

Sevgilerimle,
duruhanece@gmail.comaşk

ay: Kararsızlık ve güvensizlik dolu bir dönem geride kalmış. Kime güveneceğini, nasıl davranacağını bilememişsin. Bazı günler aydınlık, bazı günler karanlık geçmiş. Sezgilerin seni sürekli uyarmış, ama bazen de fazla ileri gitmiş. Çevren ikiye ayrılmış, yeni bir kişi hayatına girmiş.

kılıçların kralı: Şu anda hava grubu özellikleri taşıyan bir kişi ile meşgulsün. Bu kişi zeki ve adil görünen biri. Fakat bir tarafı ile sana güven vermiyor, ondan çekiniyorsun, beklenmedik bir davranışla insanlara zarar verebileceğini düşünüyorsun.

imparator: Güzel ve sağlam bir birliktelik kapını çalacak. Aradığın güveni bulacağın, maddi açıdan güvence sahibi, mevkii olan bir kişi ile uzun süreli bir ilişkiye güzel bir adım atacaksın.
paraların altılısı: Üstlendiğin sorumlulukları yerin getirmiş, belki de önemli bir projenin sonuna gelmişsin. Vefa göstermen gereken kişilere vefa göstermiş ve onları korumuşsun. Karşılığını da almışsın.

asaların sekizlisi: Bundan sonra ne olacağını merak ederken ve artık bir işinin kalmadığını düşünürken, hızlı ve güzel gelişmeler oluyor, iyi haberler alıyorsun.

paraların ası: İş hayatında yeni bir fırsat karşına çıkacak ve bunu değerlendireceksin. Bu sayede yeni bir başlangıç yapacak ve büyük bir şans yakalayacaksın.


para

asaların sekizlisi: Para ile ilgili hızlı gelişmelerin olduğu, önemli şeylerin gündeme geldiği ve iyi haberler alındığı bir dönem yaşanmış.

asılan adam: Ancak, şu sıralar her şey beklemede, bazı şeyler ya ertelenmiş ya gerçekleşmemiş ya da bir türlü ilerlemiyor. Moralin bozulmuş, görüş açında biraz kayma olmuş.

paraların altılısı: Görünürdeki bekleme ve olumsuzluklara karşın, çözüm çok yakında. İstediğini elde edeceksin, yapman gereken ödemeleri yapacak ve rahatlayacaksın. Düzenli bir para akışı olacak.

TAROTUN TAVSİYESİ: Şu sıralar kendini biraz yorgun ve hırpalanmış hissediyor olabilirsin. Belki de hiçbir şeyin işe yaramadığını ve her şeyi bırakıp gitmek gerektiğini düşünüyorsun. Ama seni öldürmeyen güçlendirir. Sen de giderek güçleniyorsun. Çok yakında muhaliflerinin kendi ayaklarıyla seninle uzlaşmaya geleceklerini görecek ve şaşıracaksın. Onlar gibi olmamak için onlar gibi davranmadan bu gücü kullan.

Hiç yorum yok:

hoş geldiniz:)

Katkıda bulunanlar