DİLEK TAHTASIBİR DİLEK TUT YA DA TUTMA...  BİR SORU SOR YA DA SORMA... 

YİNE DEEE; (SAĞDAN-SOLA, YUKARIDAN AŞAĞIYA) BAK BAKALIM DİLEK TAHTASI SENİN İÇİN NE DİYOR!

HAYDİ TIKLA...

19 Temmuz 2011 Salı

DURUHAN ECE TAROT BAKIYOR: Leyla Ç. E.


Sevgili Leyla,
tarot yorumun aşağıda.

Sevgilerimle,


 

Genel Açılım
joker: Hayatında yeni bir devre başlıyor. Son derece şanslısın. Her şey istediğin gibi gidiyor. Yeni başlangıçlar, yeni çevre ve yeni insanlar giriyor hayatına. Bilmediğin bu yol, zorlu ve çok riskli, şansın sana yardım ediyor. Her ne kadar biraz şaşkın ve havai görünsen de, arkadaşlarına ihanet etmemen, onların yanında kalmasına izin vermen, seni bir çok riskten koruyor. Ancak, onlar bu yolun yolcusu değil, bu yüzden bir an önce dikkatini toplamalı ve sorumluluklarını üstlenerek, devam etmeye hazırlanmalısın.

asaların altılısı: Olaylar ve süreç hızlanacak, ne olduğunu anlayamadan kendini yoğun bir tempoda bulacaksın. Yorulacak ve belki de hırpalanacaksın. Ancak, büyük bir başarı ve kutlama görülüyor. Belki terfi edecek ya da önemli bir ilerleme sağlayacaksın. Bir grubun başında görünüyorsun.
 
paraların altılısı: Sıkıntı, çalışma ve aldığın risklerin karşılığını göreceksin. Borçlarını (maddi ve manevi anlamdaki tüm borçlarını) ödeme imkânı bulacaksın. Dengeyi kaybetme ve aşırıya kaçma.
 
TAROTUN TAVSİYESİ: Pek çok insanın hayatında ender yakalayacağı bir fırsatı yakaladın veya yakalamak üzeresin. Geçmişini unutma, dostlarına ihanet etme, ama ilerleme ve değişime de açık ol.

Hiç yorum yok:

hoş geldiniz:)

Katkıda bulunanlar