DİLEK TAHTASIBİR DİLEK TUT YA DA TUTMA...  BİR SORU SOR YA DA SORMA... 

YİNE DEEE; (SAĞDAN-SOLA, YUKARIDAN AŞAĞIYA) BAK BAKALIM DİLEK TAHTASI SENİN İÇİN NE DİYOR!

HAYDİ TIKLA...

19 Temmuz 2011 Salı

DURUHAN ECE TAROT BAKIYOR: Funda Ş.Merhaba Sevgili Funda,
tarot yorumlarını aşağıda okuyabilirsin.

Sevgilerimle,


 
kupaların dörtlüsü: İş ortamında şu sıralar sıkıntılı zamanlar geçiriyorsun. Bu durum, etrafındakilerden kaynaklandığı kadar, senden de kaynaklanıyor. Sana sunulan alternatif ve çözüm önerilerine kapalı duruyor ve sanki hiç bir şeyi kabul etmek istemiyor gibi görünüyorsun. İnsanlar ayak dirediğini ve inat ettiğini düşünüyorlar. Şu günlerde beklemediğin yeni bir fırsat çıkıyor ve çoğu şeyin düzelmesi ihtimali doğuyor. Herşey sana ve görüş açına bağlı.

asaların şövalyesi: Ne kadar dirensen de değişime karşı duramıyorsun, öncelikle yapın buna uygun değil. Hareket ve ilerleme seni cezbeden şeyler. Bu sayede sana yapılan bir teklifi kabul ediyor ve harekete geçiyorsun. Zorlu bir mücadele ve çalışma seni bekliyor, bunun getireceği değişikliklere de hazır ol.

asaların sekizlisi: Beklediğinden hatta herkesin beklediğinden çabuk, hızlı gelişmeler olacak. Haberler ve mesajlar alacaksın. Kaderinin ne yazdığı belli değil, ama olacak olan senin için en iyisi olacak ve sen çok sevineceksin.sosyal çevre
asaların yedilisi: Şu sıralar sosyal çevrenle de sıkıntılar yaşıyorsun. Sanki herkes sana cephe almış gibi, sürekli saldırı ve en iyi ihtimalle de eleştirilerle karşılaşıyorsun. Ama avantajlı bir durumdasın, bunları savuşturmayı biliyor ve konumunu koruyorsun. Geçen zaman senin lehine işliyor.

kılıçların sekizlisi: Çevrende bazı değişiklikler yapmak, hatta uzaklaşmak niyetindesin. Zamanın geldiğini hissediyor ve kimlerle hareket edeceğine karar vermişsin bile. Onlar da seni yalnız bırakmıyorlar ve destekliyorlar. Olaylar isteklerine uygun cereyan ediyor.

asaların üçlüsü: Amacına ulaşacak ve çevreni yenileyeceksin. Belki taşınacak, belki de ona benzer radikal bir değişiklik yapacaksın. Kararların ve yanında olacak kişiler sana sağlam bir bakış açısı ve güven verecek. Yeni ortamında zaman geçirecek, ama bunun da geçici olduğunu bir zaman sonra tekrar hareket etmen gerektiğini bileceksin.

ilişki
ilişkide konumun: joker
İlişkide yeni bir esinti var. Kendini mutlu ve şanslı hissediyorsun.

ilişkide partnerin: asaların dörtlüsü
Partnerin de halinden memnun görünüyor, uzundur uğraştığı bir konuyu halletmiş, hatta bir tür başarı kazanmış. Bu da hem ilişkide hem de etrafta keyif yaratmış. Bir kutlama havası içinde.

ilişkide mevcut durum: şeytan
Her ne kadar sizler olumlu bir ruh hali içinde olsanız da, bazı şeyleri görmezden gelseniz de, gerçek olan şu ki; olumsuz etkiler tüm güçleriyle çalışıyorlar. Şeytanlık, kötü niyet ve dedikodu ortalıkta dolaşıyor. Aranızdaki bağ ne kadar kuvvetli ya da sizi bağlayan nedir bu konuda derin şüphelere kapılıyorsun. Zaaflar ve kusurların gündeme geldiği ve bunlar üstünden insanların birbirlerine hükmetmeye çalıştığı anlar yaşanıyor.

sonuç: kupaların prensi, asaların dokuzlusu
Partnerin sana bir teklifte bulunacak. Bu yaşanan olumsuzlukları bertaraf edecek kuvvette görünmese de, sen kötünün iyisi olduğunu düşünecek ve kısmen de olsa kabul edeceksin. Belki de akıllı bir tercih olacak bu, zira sana bir emniyet ve dokunulmazlık sağlayacak. İlişkinin ömrü de biraz uzayacak. 

TAROTUN TAVSİYESİ: Zor bir dönem geçiriyorsun. Kimi zaman güvendiğin dağlara kar yağıyor, kimi zaman güneşler açıyor. Zaman zaman karamsarlığa kapılıyor ve hiçbir şeyin düzelmeyeceğine inanıyorsun. Bil ki bu dönem hiçbir şey güllük gülistanlık olmayacak, ancak vakit geçiyor. Etrafındaki insanlara, özellikle de sırlarını paylaştıklarına çok dikkat et. Sana karşı kullanılacak kozlar verme ellerine. İş hayatında hızlı ve güzel gelişmelere, sosyal hayatında ise köklü değişikliklere hazır ol. Aşk hayatın seni zorlamaya devam ediyor, kalben çok daha iyisini istemekle birlikte, gelişmeler kısıtlı ve ağır oluyor. Kendini emniyete al, istersen ilişkini de koruyabilirsin. Bu konuda karar sana bağlı ve yol da sana ait.
 

1 yorum:

Adsız dedi ki...

canım benim çok teşekkür ederim, emeğine ellerine sağlık, herşey gönlüne göre olsun, sevgilerimle...

hoş geldiniz:)

Katkıda bulunanlar