DİLEK TAHTASIBİR DİLEK TUT YA DA TUTMA...  BİR SORU SOR YA DA SORMA... 

YİNE DEEE; (SAĞDAN-SOLA, YUKARIDAN AŞAĞIYA) BAK BAKALIM DİLEK TAHTASI SENİN İÇİN NE DİYOR!

HAYDİ TIKLA...

30 Temmuz 2011 Cumartesi

DURUHAN ECE TAROT BAKIYOR: Eda Ş.


Sevgili Eda,
tarot yorumunu aşağıda okuyabilirsin.

Sevgilerimle,
duruhanece@gmail.com
paraların şövalyesi: Hayatının akışını son derece etkileyecek önemli bir girişimde bulunmuş, sonrasında tereddütle duraklamışsın. Endişe ve kendine duyduğun güvensizlik devam etmeni engellemiş. Maddi açıdan sıkıntılı bir olay da bu durumu perçinlemiş. Ancak sonrasında biraz yardım ve parasal bir iyileşme girişimlerini tekrar gündeme almanı sağlamış. 

kılıçların dörtlüsü: Şu sıralarda bir bekleyiş içindesin. Bir hastalık veya buna benzer bir şey bazı projelerini askıya almanı veya ertelemeni gerektiriyor. Bu durum hoşuna gitmese de, başka çaren olmadığının farkındasın. Kendini tehdit altında hissediyor ve nasıl korunacağını bilemiyorsun. Diğer taraftan hala güvendiğin birileri de var, onların sana destek olacağını umuyor, ama şu an için kimseye açık vermek istemiyorsun. Belki de iyi yapıyorsun.

ölüm: Bütün erteleme ve gecikmeler çok yakında sona erecek. Her şey hızlanacak ve sen ne olduğunu anlamadan da sona erecek. Kaderin ve hayatında önemli bir dönüm noktası seni bekliyor, sana yük olan büyük bir sorundan kurtulacak, ilişkilerini sona erdirecek ve çevreni değiştireceksin. 

TAROTUN TAVSİYESİ: Büyük bir değişim yaklaşıyor, hazırlıklı ol. Sen istesen de istemesen de bazı şeylerin sonu geliyor. Belki başta biraz direneceksin, ancak her bitiş yeni bir başlangıç içerir. Senin için de aynısı olacak, zincirlerinden kurtulacak, yeniden başlamak için bir fırsat yakalayacaksın. Herkesin beklediğinin, belki de senin de korktuğunun aksine, sen ayakta kalacak ve ilerleme gücü bulacaksın. Asıl yıkılanlar arkanda bıraktıkların olacak.

Hiç yorum yok:

hoş geldiniz:)

Katkıda bulunanlar