DİLEK TAHTASIBİR DİLEK TUT YA DA TUTMA...  BİR SORU SOR YA DA SORMA... 

YİNE DEEE; (SAĞDAN-SOLA, YUKARIDAN AŞAĞIYA) BAK BAKALIM DİLEK TAHTASI SENİN İÇİN NE DİYOR!

HAYDİ TIKLA...

21 Temmuz 2011 Perşembe

DURUHAN ECE TAROT BAKIYOR: Betül A.Sevgili Betül,
iş konusundaki tarot açılımın aşağıda,
sevgilerimle
duruhanece@gmail.commahkeme: Sıkıntılı bir dönem yavaş yavaş geride kalıyor. Bazı itham ve suçlamalarla karşılaşmış, oldukça bunalmışsın. Bir şekilde karşındakiler tarafından yargılanmış ve bir şeylerden mahrum bırakılmaya çalışılmış da olabilirsin. Ancak, haklılığın ve dürüstlüğün giderek ortaya çıkıyor. Olaylar senin lehine dönüyor, yeni bir başlangıç fırsatı ortaya çıkıyor.

güneş: Çok şanslı bir döneme giriyorsun. Bu dönemde her şey istediğin gibi gelişecek, başarılı olacaksın. Güneşli günler seni bekliyor. Gayretlerinin karşılığını alıyor ve mutlu oluyorsun.

paraların şövalyesi, kupaların üçlüsü: Şansın önüne yeni kapılar açacak, sana yeni fırsatlar sunacak. Hatta iyi bir teklif alacaksın. Gelirinde artma olacak ve istersen bir yatırım yapma fırsatı yakalayacaksın. Eski ardaş ve dostlarla bir araya gelecek, seninle ilgili güzel bir şeyi kutlayacaksınız.

TAROTUN TAVSİYESİ: Tarot sana dinlenmeni, iç sesine yönelmeni, yaralarını sarmanı ve kendine biraz tanımanı öneriyor. Askıda kalmış veya gerçekleşmemiş projeler için üzülmemeli, bunun için ilişkilerini ve sağlığını tehlikeye atmamalısın. Sen farkında olsan da olmasan da yeni bir süreç başlıyor, sakin ve tutarlı olmak seni bu süreçte başarılı kılacaktır.

Hiç yorum yok:

hoş geldiniz:)

Katkıda bulunanlar