DİLEK TAHTASIBİR DİLEK TUT YA DA TUTMA...  BİR SORU SOR YA DA SORMA... 

YİNE DEEE; (SAĞDAN-SOLA, YUKARIDAN AŞAĞIYA) BAK BAKALIM DİLEK TAHTASI SENİN İÇİN NE DİYOR!

HAYDİ TIKLA...

30 Temmuz 2011 Cumartesi

DURUHAN ECE TAROT BAKIYOR: Ayça Ö.


Sevgili Ayça,
tarot aşk yorumun
aşağıda.

Sevgilerimle,
duruhanece@gmail.com

kılıçların onlusu: Aşk hayatında oldukça üzüntülü ve sıkıntılı bir dönem yaşanmış. Kolay kolay unutamayacağın bir ihanetle karşılaşmışsın. Bunun sonucunda bir ilişkini koparmış, bazı kişileri de hayatından çıkarmışsın. Kendini yalnız hissediyor ve bazen de sanki herkes sana karşıymış duygusuna kapılıyorsun.

paraların beşlisi: Her ne kadar bazı şeyler geride kalsa da, devam etmekte zorlanıyorsun. Bazı planların bozulmuş ve gerçekleşmemiş. Bu seni iyice kırgın ve münzevi yapıyor. Oysa ki sana değer veren, destek olmaya çalışan ve seninle yürümeye çalışan birileri var etrafında. Ama gözün kimseyi görmüyor ve her şeyi değiştirmek istiyorsun.

ölüm: Dileğini gerçekleştireceksin. Kaderin de yardımıyla gerçekten büyük bir değişim yaşayacaksın. Bağlantılarının yanısıra bağımlı olduğun kişileri de hayatından çıkaracaksın. Birçok şeyi kıracak ve dökecek, ancak bu arada haklılığını da kanıtlayacaksın. Ne istiyorsan onu elde edeceksin, aşk ise aşk, intikam ise intikam.

TAROTUN TAVSİYESİ: Kırgın ve kızgın olabilirsin. Yeni bir başlangıç düşlüyor da olabilirsin. Kaderin sen ne istiyorsan sana onu verecek. Onun için iyi düşün ve ona göre karar ver. İntikam istersen alacaksın, ancak zincirlerinden kurtulman ve ileriye doğru hareketlenmen zor ve zahmetli olacak. Geçmişi arkanda bırakmayı tercih edersen, istediğin yeni başlangıcı ve aradığın aşkı kolayca bulacaksın. Belki affetmek ve unutmak sana büyük bir aşkın kapısını açacak.

Hiç yorum yok:

hoş geldiniz:)

Katkıda bulunanlar