DİLEK TAHTASIBİR DİLEK TUT YA DA TUTMA...  BİR SORU SOR YA DA SORMA... 

YİNE DEEE; (SAĞDAN-SOLA, YUKARIDAN AŞAĞIYA) BAK BAKALIM DİLEK TAHTASI SENİN İÇİN NE DİYOR!

HAYDİ TIKLA...

2 Şubat 2011 Çarşamba

YENİ YIL TAROTU: Seda

Sevgili Seda,
yeni yıl tarot yorumlarını
aşağıda okuyabilirsin.

Sevgilerimle,

aşk
asaların şövalyesi

Yeni yıl aşk hayatını hareketlendiriyor ve renklendiriyor. Ateş grubunun etkisi altında kalacak, beklemediğin teklifler alacaksın. Sen yaşlarda genç birisi ısrarla hayatına girmek ve plânlarına seni de ortak etmek isteyecek. Onun ataklığı ve canlılığı hoşuna gidecek, ama içindeki balık tedirgin olacak. Suyun derinliği ve ateşin hareketi gidişi belirleyecek.kılıçların beşlisi

İş hayatında kırılma noktaları seni bekliyor. Güvendiğin kişilerin gerçek yüzünü görecek, hayal kırıklığına uğrayacaksın. Hainliklerle karşılaşacak, ilişkilerini gözden geçirecek ve bazılarını keseceksin. Çevrendekilerin uzaklaşması, bakış açını ve ufkunu genişletecek, neleri feda edebileceğine karar verecek ve elindekilerle yoluna devam edeceksin. Yaşanacak sürecin sonunda elinde önemli bir koz ile iyi kullanman gereken bir avantaj yakalayacaksın.


para
ermiş

Para konularında bazı problemler var ve bunlarla tek başına mücadele etmen gerekiyor. Ancak yeni yıl destek bulmanı sağlayacak fırsatlar çıkaracak önüne. Ayrıca iç sesinin yönlendirmesi ile de bakış açını değiştireceksin. Bir müddet içine kapanacak ve ne yapacağına karar vermeye çalışacaksın. Bundan sonra atacağın adımlar daha güvenli ve daha çözüm getirici olacak.


TAROTUN TAVSİYESİ: 2011 işlerinde ve ilişkilerinde denge getirecek. Alacak ve vereceksin, giriştiğin işlerde başarılı olacak, maddi kazanç elde edeceksin. Ancak sağlığını da ihmal etmemeli, iyi beslenmeli, dinlenmeye dikkat etmelisin.

Hiç yorum yok:

hoş geldiniz:)

Katkıda bulunanlar