DİLEK TAHTASIBİR DİLEK TUT YA DA TUTMA...  BİR SORU SOR YA DA SORMA... 

YİNE DEEE; (SAĞDAN-SOLA, YUKARIDAN AŞAĞIYA) BAK BAKALIM DİLEK TAHTASI SENİN İÇİN NE DİYOR!

HAYDİ TIKLA...

2 Şubat 2011 Çarşamba

YENİ YIL TAROTU: Nisa
Sevgili Nisa,
yeni yıl tarotu yorumların
aşağıda.

Sevgilerimle,
aşk
azize

Yeni yılda aşk hayatın bilinmezliklere gebe. Ancak isteklerin yerine gelecek, yapmak istediklerini gerçekleştireceksin. Tercih edilecek, aranacak ve özleneceksin. Bu yıl belki de büyük bir  aşk kapını çalacak ya da sürdürdüğün ilişkinde ileriye doğru önemli bir adım atma kararı alacaksın.paraların üçlüsü

Yeni yıl sana yeni iş imkânları da getirecek. Uğraştığın bir konudaki başarı etrafındakilerce takdir edilecek, sana yeni imkânlar ve yeni öneriler getirecek. Çalışma ve özveri gerektiren bir ortama girecek, belki de yeni bir iş veya çevrede bulacaksın kendini. Bu sene yapacağın işler sana kazanç, başarı ve övgü sağlayacak.


para
kupaların yedilisi

Para konularında tercihlerde bulunman, radikal kararlar alman gerekecek. Ancak sen mevcut durum ile gerçekleştirmek istediklerin arasında kalacak, gerçekçi davranmak ve gerekeni yapmak konusunda zorlanacaksın. Sana sunulan vaadlerin olabilirliğini iyi değerlendirmen gerekecek, aksi takdirde bazı kandırılmalarla karşılaşacaksın.

TAROTUN TAVSİYESİ: Yeni yılda bazı ilişkilerinin, alışkanlıklarının sona ermesi, alıştığın bazı çevrelerden uzaklaşman söz konusu. Bu başta seni korkutabilir, harekete geçmekte zorluk çekebilirsin. Oysa ki kader seni buna zorlayacak, zira senin için kararlaştırdığı başka sürprizler var. Yeni iş, yeni çevre, arkadaşlar ve dostlar. Büyük değişikliklere hazırlan ve cesur ol. Geriye dönüp baktığında hayatında nelerin değiştiğini görünce çok şaşıracaksın.

Hiç yorum yok:

hoş geldiniz:)

Katkıda bulunanlar