DİLEK TAHTASIBİR DİLEK TUT YA DA TUTMA...  BİR SORU SOR YA DA SORMA... 

YİNE DEEE; (SAĞDAN-SOLA, YUKARIDAN AŞAĞIYA) BAK BAKALIM DİLEK TAHTASI SENİN İÇİN NE DİYOR!

HAYDİ TIKLA...

16 Şubat 2011 Çarşamba

DURUHAN ECE TAROT BAKIYOR: Rumuz Gülfidan


Sevgili Rumuz Gülfidan,
tarot yorumların aşağıda.

Sevgilerimle,

 

aşk
asılan, kupaların dörtlüsü, paraların beşlisi

Aşk hayatında epeydir sürüncemede kalmış, askıya alınmış konular var. Bazı isteklerin ertelenmiş, belki de hiç gerçekleşmemiş. Bu durum seni biraz üzmüş, bazı şeylerden elini eteğini çekmene içine kapanmana neden olmuş. Bu zaman zarfında da olayları, kişileri ve kendini gözden geçirme fırsatın olmuş.

Şimdilerde; kendini daha iyi hissediyor ve artık hareket etme ihtiyacı duyuyorsun. Çevrende bir kaç kişi var ve seni bekliyor, sana yaklaşmak için fırsat kolluyor. Olayın farkındasın, ama inat ediyor ve sanki onları kendinden uzak tutmaya çalışıyorsun. Bu tavrın pek de sempatik karşılanmıyor. Ancak, fikrini değiştirebilecek bir olay veya bir kişi ortaya çıkıyor.

Gerek etrafındakilerin tutumu, gerekse senin inatçı ve uzlaşmaz tavrın bazı ilişkilerinin bozulmasına ve tümden kopmasına neden olacak. Bu seni üzecek ve sarsacak, kendini tümden başarısız hissedeceksin. Ancak, aslında onlardan uzaklaşarak yeni alternatiflere yöneleceksin. Daha da önemlisi, yalnız olmayacaksın, her şartta senin yanında olmak isteyen bir-iki kişi ile yoluna devam edeceksin. Böylece kimin dürüst olduğunu ve sana gerçekten değer verdiğini anlama fırsatı yakalayacaksın.
paraların kralı, paraların dokuzlusu, imparatoriçe

İş hayatında toprak grubu etkisi oldukça güçlü şu sıralar. Birlikte çalıştığın veya üstün olan birisi sana sempati besliyor ve seni destekliyor. Olanaklardan en iyi şekilde yararlanman için gayret gösteriyor.

İlerleme ve başarı için büyük bir fırsat çıkıyor karşına. Bunu en iyi şekilde değerlendiriyorsun, herkes sana gıpta ediyor ve turnayı gözünden vurduğunu düşünüyor.

Bu başarı ve fırsat seni daha da ileriye taşıyacak. Konumunda kuvvetlenme ve ilerleme olacak. Bir şekilde idareyi ele alacak ve olayları istediğin şekilde yönlendirebileceksin. Güç ve ferahlık içinde olacaksın. Aynı zamanda bolluk, bereket ve maddi rahatlık yakalayacaksın.
sosyal çevre
kupaların sekizlisi, paraların onlusu, imparatoriçe

Sosyal çevrende önemli değişiklikler oluyor. Çok uğraştığın ve emek verdiğin ilişkilerine sırtını dönüyor, arkadaşlarını geride bırakıyorsun. Senin için daha iyi olacağına inandığın başka bir yöne, belirsizlikler içinde olsa da yürüyorsun.

Aldığın kararlar, ne kadar beklenmedik olsa da, ne kadar eleştirilse de, sen kendin için en doğrusunu yapıyorsun. Daha güvenli, sempati dolu ve hatta refah içinde yeni bir ortama dahil oluyorsun.

Bu yeni ortam ve yeni ilişkiler, ufkunu açacak. Kabul ve itibar göreceksin. Geçmişin sıkıntılarından uzaklaşacak, hesaplaşmalarını bitireceksin. Belki de uzun vadeli yeni bir ilişkiye başlayacaksın.

TAROTUN TAVSİYESİ: İş ve sosyal çevrende aldığın kararlar ve yakaladığın fırsatlar hayatında yeni bir aşamaya geçmeni sağlayacak. Ancak, aşk hayatında o kadar rasyonel olmayı başaramıyorsun ve hayal kırıklıklarından kurtulamıyorsun. Senin için iyinin ne olduğunu bilsen de, inat ediyor, değişim ve ilerlemeyi reddediyorsun. Biraz sakinleşmeli, içine dönmelisin. Aklının ve iç sesinin aynı şeyleri söylediğini göreceksin.

1 yorum:

Adsız dedi ki...

rumuz gül. yas 37. oglak burcu. evli. ask is sosyal cevre tarotu rica ediyorum. tesekkürler

hoş geldiniz:)

Katkıda bulunanlar