DİLEK TAHTASIBİR DİLEK TUT YA DA TUTMA...  BİR SORU SOR YA DA SORMA... 

YİNE DEEE; (SAĞDAN-SOLA, YUKARIDAN AŞAĞIYA) BAK BAKALIM DİLEK TAHTASI SENİN İÇİN NE DİYOR!

HAYDİ TIKLA...

23 Şubat 2011 Çarşamba

DURUHAN ECE TAROT BAKIYOR: Huzurlu 1453Sevgili Rumuz Huzurlu 1453,
tarot yorumların aşağıda.

Sevgilerimle,aşk
araba, büyücü, asaların şövalyesi, kılıçların dokuzlusu

İleriye doğru büyük bir adım atmak üzeresin. Bu adımın her şeyi değiştireceğini, ilerleme ve yenilik getireceğini biliyorsun. Ancak çekinmeden de edemiyorsun.

Bir teklif veya öneriyi kabul ediyorsun. Hemen ardından her şey büyük bir ahenkle düzene giriyor. Etrafındakileri ve yapman gerekenleri gayet iyi idare ediyor, isteklerine ulaşıyorsun.

Ateş grubu bir kişinin etkisi ortaya çıkacak. Düzene koyduğunu düşündüğün çoğu şeyi altüst edecek. Prensip ve kararlarının aksine davranacak, onun etkisi altına gireceksin. Bu durum süreci hızlandıracak, geri dönülmez değişikliklere neden olacak. Bir yandan memnun olacak ve heyecan duyacak, diğer yandan da endişe ve kuruntulara kapılacak, uykusuz geceler geçireceksin.

asaların şövalyesi, paraların yedilisi, asılan

İş hayatın oldukça hareketli şu sıralar. Bazı önemli değişiklikler oluyor veya olmak üzere. Alıştığın düzen değişiyor, belki de bir yer değişikliği var. Belki bazı şeyler ertelenir diye umuyorsun, ancak hiçbir şeyin beklemeye tahammülü yok gibi görünüyor.

İlk etaptaki canlılık ve telaş, yerini beklemeye bırakıyor. Bu arada sen de geçmişin hesaplaşmasını yapıyor ve beklentilerinin gerçekleşip gerçekleşmeyeceğini düşünüyorsun. Bu ana kadar gösterdiğin gayretin boş olduğu düşüncesine kapılmak üzeresin.

Bazı projeleri ve beklentilerini askıya almak zorunda kalacaksın. Biraz hayal kırıklığına uğrayacak ve üzüleceksin. Her türlü gelişme ve olay ölü bir noktaya varacak. Bu dönem bir taraftan da sana iyi gelecek, bazı şeyleri yeniden değerlendirme fırsatı yakalayacak, gücünü toplayacak ve yeniden mücadeleye girmek için hazır olacaksın.para
kupaların beşlisi, asaların dörtlüsü, paraların şövalyesi, asaların onlusu

Para konularında oldukça bunalmışsın. Beklentilerin yerine gelmemiş, belki de sana ağır gelen bazı harcamalar yapmak zorunda kalmışsın. Yine de elinde bir miktar tutmayı başarmışsın, ancak bunu yeterli bulmuyor ve üzülüyorsun.

Şu günlerde seni rahatlatacak, bazı şeyleri halletmeni sağlayacak önemli bir gelişme olacak. Sevinecek ve huzur bulacaksın, etrafındakiler de bu duruma memnun olacak, seni eskisinden daha fazla destekleyecekler.

Bu rahatlamanın ardından para konularıyla ilgili başka bir mesele gündeme gelecek. Önemli bir fırsat olarak değerlendireceğin bu mesele nedeniyle, ağır bir mesuliyetin altına gireceksin. Sorumluluklarını başarı ile yerine getirecek, bu nedenle de daha fazlasını üstleneceksin. Ancak bu durum seni çok yıpratacak ve zaman zaman karamsarlığa kapılmana neden olacak.

TAROTUN TAVSİYESİ: Hayatında uzundur beklediğin değişiklik gerçekleşmeye başlıyor. Aşk hayatınla ilgili aldığın kararlar ve yaptıkların seni istediğin yola sokuyor. Ancak sonrasında karşına çıkanlara ve senden istenenlere dikkat etmelisin. Şansın ve yakaladığın fırsat, kâbusun olmasın. Her şey sana bağlı. İş hayatında çalkantılı bir dönem görünüyor. Kendini ortaya atma, temkinli ve uzak ol. Bu şekilde en az zararı görecek ve sabredersen ilerlemek için fırsat yakalayacaksın. Para konularındaki zor dönem geride kalıyor. Bazı meseleleri halledeceksin ve feraha kavuşacaksın. Önüne çıkan fırsat ve yapılan teklifler konusunda dikkatli olmalı, bunları kabul ederken nelerden fedakârlık etmen gerektiğini iyi tartmalısın. Aksi takdirde üstleneceğin sorumluluklar sana çok ağır gelebilir ve taşıyamayabilirsin. 

Hiç yorum yok:

hoş geldiniz:)

Katkıda bulunanlar