DİLEK TAHTASIBİR DİLEK TUT YA DA TUTMA...  BİR SORU SOR YA DA SORMA... 

YİNE DEEE; (SAĞDAN-SOLA, YUKARIDAN AŞAĞIYA) BAK BAKALIM DİLEK TAHTASI SENİN İÇİN NE DİYOR!

HAYDİ TIKLA...

23 Şubat 2011 Çarşamba

DURUHAN ECE TAROT BAKIYOR: Funda 32


Sevgili Funda,
tarot yorumun aşağıda.

Sevgilerimle,

ilişki
ilişkide konumun
kılıçların beşlisi

Bir ihanet ve belki de bir ayrılık yaşanmış. Sen elindekileri korumak için kesin kararlar almış ve kendi yapının dışında sert davranmışsın.


ilişkide partnerin
kupaların altılısı

Partnerin şu sıralar havai düşünceler içinde. Bir yandan geçmişi düşünüyor, bir yandan da farklı beklentiler içine giriyor. Eski tanışıklığa ve aradaki arkadaşlığa güveniyor, belki de bazı jestlerle kalbini kazanabileceğini sanıyor.


sonuç
paraların altılısı

Bir hesaplaşma yaşanacak. Konuyla ilişkisi olmayan ancak dolaylı etkileri bulunan kişiler de gündeme gelecek. Bunların yaptıkları ve söyledikleri açığa çıkacak.

TAROTUN TAVSİYESİ: Bu ilişkide en fazla yıpranan senmişsin gibi görünüyor. Partnerin ya olayları senin kadar ciddiye almıyor ya da kendisini korumasını çok iyi biliyor. Senin her şeyi affedebileceğini ve ilişkinin yürümesinin veya devamının kendisinin bir hareketine bağlı olduğunu düşünüyor. Gelecek belirsiz. Bazı hesaplaşmalar olacak. Ancak bunlar doğrudan mı yoksa dolaylı mı gerçekleşecek belli değil. Bilmediğin bazı şeyleri öğreneceksin, bundan sonrası da sana bağlı olacak. Bu konuda sana yardım etmek isteyen bir kişi ortaya çıkacak ve sana destek olacak. Ancak bu desteğin karşılığında belki de o da sana duygusal bir yakınlık gösterecek. Tercih sana kalmış.

Hiç yorum yok:

hoş geldiniz:)

Katkıda bulunanlar