DİLEK TAHTASIBİR DİLEK TUT YA DA TUTMA...  BİR SORU SOR YA DA SORMA... 

YİNE DEEE; (SAĞDAN-SOLA, YUKARIDAN AŞAĞIYA) BAK BAKALIM DİLEK TAHTASI SENİN İÇİN NE DİYOR!

HAYDİ TIKLA...

3 Şubat 2011 Perşembe

DURUHAN ECE TAROT BAKIYOR: ElaSevgili Ela,
tarot yorumların aşağıda.

Sevgiler,

aşk
mevcut durum: büyücü

Aşk hayatında işler istediğin şekilde ilerliyor. İlişkilerini idare etmek, almak ve vermek konusunda oldukça başarılısın. Ayrıca sezgilerine güveniyor, buna göre davranıyor ve genellikle de yanılmıyorsun.

mevcut duruma eklenen: denge

İlişkindeki bazı sıkıntıları geride bırakıyor ve bir denge kuruyorsun. Bazı sağlık konuları gündeme gelse de bunlar hallolmayacak şeyler değil. Ayrıca maddi konularda da bazı olumlu gelişmeler, ilişkini de olumlu etkiliyor.

sonuç: paraların kraliçesi, kılıçların altılısı

Yakın bir zamanda ilişkinde dönüm noktası oluşturacak bazı gelişmelerle karşılaşacaksın. Toprak grubunun etkisini kuvvetle hissettireceği bu dönemde, yine toprak grubu bir kişinin de olaya karışması söz konusu olabilecek. İş ve maddi konular gündeme gelecek, bazı tatsızlıklar yaşanacak, ancak bunlar sulh olacak. Sonrasında sen beklenmedik bir kararla başka bir kıyıya yelken açacaksın. İlişkilerin tasfiye edecek, çevreni değiştireceksin. Sana katılacaklar ancak senin izin verdiklerin olacak. Hızlı karar verecek, çabuk hareket edeceksin.mevcut durum: kupaların beşlisi

İş konularında derin hayal kırıklıkların ve üzüntülerin var. Ancak bunların bir kısmı senin duygusallığından da kaynaklanıyor. Kimi zaman olayları abartıyor ve olduğundan daha kötü görüyorsun. Kaçırdığın fırsatlara üzülüyor, bir daha hiç şansın olmayacağını düşünüyorsun. Bazı başarısızlıkların olsa da, yakın da karşına yeni fırsatlar çıkacak.

mevcut duruma eklenen: paraların yedilisi

Bazı girişimlerinden sonuç çıkmıyor, bazılarında da erteleme sözkonusu. Beklemen ve sabretmen gerekli. Ancak sen boşa kürek çektiğin gibi bir hisse sahipsin. Geçmişteki çabalarının da işe yaramadığını düşünüyorsun.

sonuç: kılıçların yedilisi

İşe ilişkin girişimlerinden olumlu sonuçlar alacaksın. Bunlar tam olarak beklentini karşılamasa da başlangıç için seni memnun edecek. Ancak etrafında senin bu kazanımlarından memnuniyet duymayanlar veya elindekilere göz dikenler olacak. Çok dikkat etmen gereken bir döneme gireceksin. Bazı sıkıntılar yaşayacak, belki bazı tavizler vereceksin, ama yine de önemli kazanımlarını elinde tutmayı başaracaksın.

TAROTUN TAVSİYESİ: Zorluklarla mücadele etmen gerekiyor, bunlardan kaçamazsın. Görünüş ve başlangıç seni korkutabilir, ancak bu mücadeleden başarı ile çıkarsan maddi konfor, rahatlık ve kuvvetli belki de yeni bir ilişki seni bekliyor.

Hiç yorum yok:

hoş geldiniz:)

Katkıda bulunanlar