DİLEK TAHTASIBİR DİLEK TUT YA DA TUTMA...  BİR SORU SOR YA DA SORMA... 

YİNE DEEE; (SAĞDAN-SOLA, YUKARIDAN AŞAĞIYA) BAK BAKALIM DİLEK TAHTASI SENİN İÇİN NE DİYOR!

HAYDİ TIKLA...

21 Şubat 2011 Pazartesi

DURUHAN ECE TAROT BAKIYOR: Birgül T.


Sevgili Birgül,
tarot yorumların aşağıda.

Sevgilerimle,

 
genel
kılıçların onlusu, kupaların onlusu, güneş
Çok zor bir dönem geride kalmış. Hayal kırıklıkları, başarısızlık ve hainliklerle karşılaşmışsın. Sanki her şey gidebileceği en kötü noktaya gitmiş, belki de bazı kayıplar ve büyük üzüntüler yaşamışsın.

Oysa ki gecenin en karanlık anı günün aydınlanmaya başlayacağı zamandır. Yavaş yavaş her şey duruluyor. Birlik ve dirlik yeniden kuruluyor. Yaralar iyileşiyor, hastalar ayağa kalkıyor. Umut verici gelişmeler oluyor ve beklenmedik fırsatlar ortaya çıkıyor.

Çok şanslı bir döneme gireceksin. Tüm yaşadığın sıkıntıları ortadan kaldıracak, seni çok mutlu edecek fırsatlar yakalayacaksın. Her şey istediğin gibi gerçekleşecek. Başarı, bolluk ve bereket arka arkaya gelecek.

TAROTUN TAVSİYESİ: Oldukça zor zamanlar geçirmişsin gibi görünüyor. Eğer hâlâ bazı sıkıntılar çekiyorsan, moralini bozma ve sebat et. Çok yakında her şeyin seyri değişecek, hem de bir anda. Bazı ilişkilerini sona erdirecek, çevreni değiştireceksin. Yepyeni başlangıçlar yapacaksın. Çok şanslı bir döneme giriyorsun. Ailen ve sen bu dönemi iyi değerlendirin.

Hiç yorum yok:

hoş geldiniz:)

Katkıda bulunanlar