DİLEK TAHTASIBİR DİLEK TUT YA DA TUTMA...  BİR SORU SOR YA DA SORMA... 

YİNE DEEE; (SAĞDAN-SOLA, YUKARIDAN AŞAĞIYA) BAK BAKALIM DİLEK TAHTASI SENİN İÇİN NE DİYOR!

HAYDİ TIKLA...

21 Şubat 2011 Pazartesi

DURUHAN ECE TAROT BAKIYOR: Ayşe Ö.Sevgili Ayşe Ö.
tarot yorumların aşağıda.

Sevgilerimle,


 aşk
azize, kupaların beşlisi
paraların kraliçesi, kılıçların kralı, paraların dokuzlusu

Aşk hayatında çoğunlukla olaylar istediğin gibi gitmekle birlikte, şu sıralar senin de öngöremediğin kaderin oyunları ve gizli etkiler söz konusu. Bu durum seni hem şaşırtıyor, hem de hayal kırıklığına uğratıyor, kendini yalnız ve üzgün hissediyorsun. Oysa ki, istenen ve tercih edilen sensin, sezgilerin sana yol gösterebilir.

Toprak ve hava grupları çatışacak. Toprağın verimliliği ve yumuşaklığı ile havanın sertliği ve keskinliği karşı karşıya gelecek. İpler gerilecek, kopma noktasına gelecek. Ama seni öldürmeyen güçlendirir derler. Sonuçta da öyle olacak, yaşanacaklardan sonra taraflar sükûnete erecek ve dengeler yeniden kurulacak. Bu çok büyük bir şans getirecek, çoğalma ve mutluluk olacak.


 
asaların onlusu, kılıçların onlusu, kılıçların sekizlisi

İş hayatında çok fazla sorumluluk alıyorsun. Başarılı olmak ve ilerlemek istiyorsun. Bunun sonucunda da gücünün ötesinde ağır işler yükleniyorsun. Bunları her ne kadar halletsen de, artık seni eziyor ve başarının tadına varamıyorsun.

Beklemediğin zor bir durum ortaya çıkıyor. Güvendiğin insanların ihanetiyle karşılaşabilirsin, ayrıca üzerinde çok çalıştığın bir proje ertelenebilir veya tamamen rafa kaldırılabilir.

Beklenmedik tatsızlıklar ve güçlüklerle karşılaşacaksın. Bunlarla ilgili yapabileceğin pek bir şey yok, bilmediğin çok şey ve başlamış bir süreç var. Bazı kısıtlamalarla karşılaşacak, biraz da bunalacaksın. Ama bunlar seni daha kötüsünden izole edecek ve koruyacak.
para
paraların ikilisi, asaların kraliçesi, ay

Para konularıyla ilgili bir mesele seni uğraştırıyor. Bir sorunun halli için karşına çıkan alternatiflerden hangisini değerlendireceğini bilemiyorsun. Her ikisinden de faydalanmak, her ikisini de elinde tutmak istiyorsun. Denge kurmaya çalışıyor, olabildiğince şartları esnetiyorsun.

Ateş grubu özellikleri taşıyan bir kişi meseleye karışıyor. Ve işler hızlanıyor, senin kontrolünden çıkıyor.

Sonuçta bazı şeyler hallolacak, ama tam da istediğin sonucu elde edemeyeceksin. İşe birden fazla kişi karıştığından kime güveneceğini de tam bilemeyeceksin. Bazen iyimser, bazen de kötümser zamanların olacak. Zamanla olayları daha iyi okuyacak ve kişileri daha iyi tanıyacaksın.

TAROTUN TAVSİYESİ: Kader çarkı hızlanıyor. Hayatında önemli değişiklikler olacak. Aşk hayatında bir çalkantı yaşayacak, ancak atlatmayı başaracaksın. Bundan sonra ayakların daha yere basacak ve olaylar daha rayına girecek. Ancak iş hayatında önemli zorluklar seni bekliyor. Adımlarını dikkatli atmalı, hiç bir riske girmemelisin. Kişilerin senin zaaflarından faydalanmalarına izin vermemelisin. Para konularında da ketum olmalısın. Meseleleri ne kadar yayarsan o kadar sıkıntı çekersin.

Hiç yorum yok:

hoş geldiniz:)

Katkıda bulunanlar