DİLEK TAHTASIBİR DİLEK TUT YA DA TUTMA...  BİR SORU SOR YA DA SORMA... 

YİNE DEEE; (SAĞDAN-SOLA, YUKARIDAN AŞAĞIYA) BAK BAKALIM DİLEK TAHTASI SENİN İÇİN NE DİYOR!

HAYDİ TIKLA...

17 Ocak 2011 Pazartesi

YENİ YIL TAROTU: Yeşim Ç.


Sevgili Yeşim,
mutlu yıllar dileklerimle
tarot yorumların aşağıda.

Sevgiler,

aşk: kılıçların altılısı

Yeni yılda aşk hayatında önemli değişiklikler olacak. Süregelen ilişkilerin ve çevrende yenilikler yapmaya karar verecek, bunu çabucak uygulayacaksın. Etrafındakiler çok şaşıracak ve ne olduğunu anlamaya çalışacak. Bazı ilişkilerin sona erecek, çevreni değiştirecek, belki de taşınacak veya önemli bir yer değişikliği yapacaksın. Bu değişiklik seni ürkütse de, seyahat edeceğin kıyılar daha umut ve mutluluk dolu olacak. Bu seyahati yalnız yapmayacaksın, ancak yanında kim olacak ve gittiğin yerde kimi bulacaksın tamamen kadere bağlı.


iş: paraların prensi

Yeni yıl, ilgilendiğin işlerle ilgili de sana yenilikler sunacak. Bazı yeni teklifler alacak ve önemli destekler göreceksin. Bu yıl kazançlı işlere girişme ihtimalin çok yüksek, belki de yeni projelerde yer alma fırsatı yakalayacaksın.

para: büyücü

Bu sene para konularında işler hep istediğin gibi gidecek. Sorunların çözülecek, maddi destek ve yardım göreceksin. Paranı iyi idare etmeyi başaracak ve beklemediğin iyi sonuçlar alacaksın.

TAROTUN TAVSİYESİ: Yeni yılda önemli kopuşlar ve ileriye doğru büyük adımlar atacaksın. Kader seni buna itiyor gibi görünse de asıl kararı özgür iradenle vereceksin, kaderin sürprizlerine açık bir yol seçeceksin. Aşk hayatında önemli bir kırılma noktası görünüyor, o noktada yanında kim olursa onunla yoluna devam edeceksin, eğer kendini bir anda yalnız bulursan da hiç endişelenme, bu yol yalnız gidilecek bir yol değil.  Acele karar verme, israrcı olma. İş ve para konuları bu yıl sana güzel imkânlar ve ferahlıklar getiriyor. Cesur ve iyimser ol, ama tabii ki tedbiri de elden bırakma.

Hiç yorum yok:

hoş geldiniz:)

Katkıda bulunanlar