DİLEK TAHTASIBİR DİLEK TUT YA DA TUTMA...  BİR SORU SOR YA DA SORMA... 

YİNE DEEE; (SAĞDAN-SOLA, YUKARIDAN AŞAĞIYA) BAK BAKALIM DİLEK TAHTASI SENİN İÇİN NE DİYOR!

HAYDİ TIKLA...

17 Ocak 2011 Pazartesi

YENİ YIL TAROTU: Selçuk Z.


Sevgili Selçuk,
yeni yılın kutlu olsun.
İşte tarot yorumların!

Sevgilerimle,


aşk: kılıçların dokuzlusu

Yeni yılda aşk hayatında bazı iniş ve çıkışlar yaşayacaksın. Bunlar genellikle senden kaynaklanacak. Aslında bir incir çekirdeğini doldurmayacak şeyler yüzünden yakınlarını ve kendini hırpalayacaksın. Neyse ki, çabuk kendini toparlayacak, geçmişin olumsuz etkileri ile mücadele etmeye karar vereceksin. Kuruntulara kapılma, gereksiz üzüntülere dalma.


iş: paraların sekizlisi

İş hayatında yeni ve önemli bir başlangıç görünüyor. Yeni yılda yeni bir alanda ve yeni baştan başlayacaksın. Fazla tecrübenin olmadığı, oldukça emek isteyen ve yorucu bir konu olsa da hevesle ve isteyerek işe dalacaksın. Sabır ve çalışkanlık gelecek için sana iyi kazanç ve ilerleme vaad ediyor.


para: kupaların prensi

Para konularında olumlu bir seyir başlamış. Yeni yılda da böyle devam edecek. Karşılaşacağın bazı fırsatları ve alacağın teklifleri iyi değerlendirirsen, iyi paralar kazanacaksın, ferahlayacaksın.

TAROTUN TAVSİYESİ: Yeni yıl sana şans getirecek. En çok dikkat etmen gereken konu aşk hayatın; geçmişin esiri olma, gereksiz kuruntu ve endişelerle kendini ve etrafındakileri yıpratma. İlerlemek istiyorsan, geçmişi, anıları ve üzüntüleri arkanda bırakmayı öğren. İş hayatın ve para durumunda bu sene gözle görülür ilerlemeler, başarılar olacak. Fırsatları kaçırma, gereken yerde girişimci ve atak ol. Güzel bir yıl seni bekliyor. 

Hiç yorum yok:

hoş geldiniz:)

Katkıda bulunanlar