DİLEK TAHTASIBİR DİLEK TUT YA DA TUTMA...  BİR SORU SOR YA DA SORMA... 

YİNE DEEE; (SAĞDAN-SOLA, YUKARIDAN AŞAĞIYA) BAK BAKALIM DİLEK TAHTASI SENİN İÇİN NE DİYOR!

HAYDİ TIKLA...

24 Ocak 2011 Pazartesi

YENİ YIL TAROTU: Rumuz VioletSevgili Rumuz Violet,
mutlu yıllar dileklerimle,
tarot yorumların aşağıda.

Sevgiler

aşk
kılıçların yedilisi

Aşk hayatında bu yıl bazı çalkantılar ve sıkıntılar seni bekliyor. Kandırmaca ve aldatmacalarla karşılaşabilir, kalbinin kırıldığını hissedebilirsin. Etrafındaki kişiler seni kıskanabilir, sahip olduklarına göz dikebilirler. Bu sürecin sonunda ilişkilerini yeniden gözden geçirecek, bazı insanları da hayatından çıkaracaksın. Böylece seni zarara uğratmak isteyenler zarara uğrayacaklar ve sen güvendiğin insanlarla çevreni yeniden oluşturacak, yoluna bu şekilde devam edeceksin.kupaların dokuzlusu

Üzerinde çalıştığın işleri tamamlayacak ve başarılı olacaksın. Etrafındakilerin takdir ve güvenini kazanacak, yeni bir hedefe doğru ilerleme kararı alacaksın. Olaylar senin isteklerine göre şekillenecek.


para
kuvvet

Para konularındaki zorluklarla başa çıkacak ve maddi açıdan daha güçleneceksin. Kazancın artacak, ödemelerini daha rahat gerçekleştireceksin. Bir anlaşmazlık sona erecek ve sen bundan kârlı çıkacaksın. Ancak değişen şartlara da uyum sağlaman gerekecek. Ne kadar iyi uyum sağlar ve durumu okursan o kadar başarılı olacaksın.

TAROTUN TAVSİYESİ: Yeni yıl senin için bir kararlar ve tercihler yılı olacak. Riskler alacak ve çok tedirgin olacaksın, kimi zaman da korkacaksın. Ancak, kararların seni mutluluğa ve rahata çıkaracak. Kuruntu ve endişelerini yönetmeyi bilmeli, aklının sesini dinlemelisin.

Hiç yorum yok:

hoş geldiniz:)

Katkıda bulunanlar