DİLEK TAHTASIBİR DİLEK TUT YA DA TUTMA...  BİR SORU SOR YA DA SORMA... 

YİNE DEEE; (SAĞDAN-SOLA, YUKARIDAN AŞAĞIYA) BAK BAKALIM DİLEK TAHTASI SENİN İÇİN NE DİYOR!

HAYDİ TIKLA...

13 Ocak 2011 Perşembe

YENİ YIL TAROTU: Rumuz Sahrazat


Sevgili Rumuz Sahrazat,
iyi bir yıl geçirmen dileklerimle
tarot yorumların aşağıda.

Sevgilerimle,

aşk: kılıçların dokuzlusu

Aşk hayatın bu sene seni biraz endişelendirecek. Gereksiz pişmanlıklar ve kuruntular nedeniyle huzursuz olacak, geçmişin hayaletlerine takılıp kalacaksın. Bu ruh halinden ne kadar çabuk kurtulursan o kadar çabuk gerçek insanlar ve fırsatlar karşına çıkacak.


iş: asaların sekizlisi

İş konusunda çok hızlı ve beklenmedik gelişmeler yaşayacaksın. Sevinçli ve güzel haberler alacaksın. Bunların neler olabileceği konusunda tarot fkiri vermiyor, ama sana iyi şeyler ve sürat vaad ediyor.


para: kılıçların kralı

Para konularında hava grubu etkisi görülecek tüm yıl boyunca. Bazı meseleler aniden ve kesin bir şekilde sona erecek. Bu sana büyük bir rahatlama ve ferahlık getirecek. Duygusal olmak yerine akıl yolu ile bazı sorunların çözümlenmesi gerekecek. Hak yerini bulacak.

TAROTUN TAVSİYESİ: Bu yıl ümit ettiğin şans ve fırsatları yakalayacaksın. Ancak bunları keşfetmen ve gayretli olman gerek. Hiçbir şey sana gümüş kaşıkta sunulmayacak, ama uğraşırsan da hak ettiğini muhakkak elde edeceksin. Daha objektiif olmalı, gereksiz yere kendine eziyet etmek yerine, dikkatini gerçek sorunlarına çevirmelisin.

Hiç yorum yok:

hoş geldiniz:)

Katkıda bulunanlar