DİLEK TAHTASIBİR DİLEK TUT YA DA TUTMA...  BİR SORU SOR YA DA SORMA... 

YİNE DEEE; (SAĞDAN-SOLA, YUKARIDAN AŞAĞIYA) BAK BAKALIM DİLEK TAHTASI SENİN İÇİN NE DİYOR!

HAYDİ TIKLA...

12 Ocak 2011 Çarşamba

YENİ YIL TAROTU: Rumuz Nerbulut


Sevgili Rumuz Nerbulut,
yeni yılını en içten dileklerimle kutlarım.

İşte yeni yıl tarot yorumun,
Sevgilerimle.aşk: paraların kralı

Yeni yılda aşk hayatın toprak grubu etkisi altında olacak. Bu sene bazı sorunlar çözüme kavuşacak, bu durum bolluk ve bereketi de yanında getirecek. Daha yumuşak ve verimli bir iklim hüküm sürecek. Karşılıklı güvenin arttığı ve ortak hareket etme tercihinin ağır bastığı birleştirici bir süreç yaşanacak.

iş: kılıçların üçlüsü

İş hayatında birden fazla seçenek ve kişi seni zorlayacak. Zaman zaman tercihte bulunmak gerekecek ve bu seni çok zorlayacak. Kararsızlıkların karşındakileri kızdıracak seni üzecek. Gerilimli zamanlar ilerlemeni yavaşlatsa da vaz geçmeyecek ve mücadeleye devam edeceksin.

para: asaların yedilisi

Para konularında süregelen sorunlar ve mücadele sürecek. Ancak bu sene daha kararlı ve daha dikkatli olacaksın, bu sayede avantaj kazanacak ve olayları istediğin gibi yönlendirebileceksin.

TAROTUN TAVSİYESİ: Yeni yıl büyük değişikliklerle başlamamış olabilir, belki de herşey eskisi gibi devam edecek hissine kapılmış olabilirsin. Ancak kader çarkı gizliden gizliye işliyor, yılın üçüncü ayına doğru etkisini görmeye başlayacaksın. Yavaş yavaş her şey değişmeye başlayacak, mücadelelerden yorulsan da en nihayet ektiklerini biçmeye başlayacaksın. Sabret ve yılma.

Hiç yorum yok:

hoş geldiniz:)

Katkıda bulunanlar