DİLEK TAHTASIBİR DİLEK TUT YA DA TUTMA...  BİR SORU SOR YA DA SORMA... 

YİNE DEEE; (SAĞDAN-SOLA, YUKARIDAN AŞAĞIYA) BAK BAKALIM DİLEK TAHTASI SENİN İÇİN NE DİYOR!

HAYDİ TIKLA...

7 Ocak 2011 Cuma

YENİ YIL TAROTU: Rumuz Mavi Boncuk
Sevgili Rumuz Mavi Boncuk,
Yeni yılın kutlu olsun!

Tarot yorumların aşağıda,
Sevgilerimle.

aşk
kupaların yedilisi

Bu yıl aşk hayatında  sana bazı seçenekler sunulacak. Bunlarla ilgili gerçekçi olman ve hayal perestlik yapmaman kaydıyla, olumlu sonuçlar alman, halinden hoşnutluk duyman mümkün olacak.
kupaların dörtlüsü

Bazı yarım kalmış veya bitmemiş iş ve projelerini sona erdireceksin yeni yılda. Ancak beklediğinin aksine rahatlamak yerine biraz bıkkınlık duyacaksın, belki de boşuna uğraştığın hissine kapılacaksın. Biraz ara vermek isteyeceksin. Neyse ki, bu durumun fazla uzun sürmeyecek, beklenmedik bir anda yeni bir fırsat veya teklif tekrar harekete geçmeni sağlayacak.
para
paraların ası

2011 para işlerinde sana büyük şans ve büyük fırsatlar getirecek! Sana kalan bunu iyi kullanmak ve doğru tercihlerde bulunmak.


TAROTUN TAVSİYESİ: Yeni yıl biraz ağır aksak başlayabilir, bazı işlerde erteleme veya iptaller olabilir. Ancak moralini bozma, bu bir geçiş dönemi, dinlenmeli, içine dönmeli ve sağlığına dikkat etmelisin. Daha sonrasında akış yeniden ve daha güçlü bir şekilde başlayacak. Aşk hayatında seçeneklerin konusunda gerçekçi olmalı, boş hayallere kapılmamalısın. İş hayatında başkaları kadar kendini de takdir etmeyi öğrenmelisin. Para konuları yoluna girecek ve şans senden yana olacak. Bu yıl pek çok sorunun çözümünü bulacak bu sayede.

Hiç yorum yok:

hoş geldiniz:)

Katkıda bulunanlar