DİLEK TAHTASIBİR DİLEK TUT YA DA TUTMA...  BİR SORU SOR YA DA SORMA... 

YİNE DEEE; (SAĞDAN-SOLA, YUKARIDAN AŞAĞIYA) BAK BAKALIM DİLEK TAHTASI SENİN İÇİN NE DİYOR!

HAYDİ TIKLA...

14 Ocak 2011 Cuma

YENİ YIL TAROTU: Rumuz Krizantem


Sevgili Rumuz Krizantem,
yeni yılın kutlu olsun.

Tarot yorumların aşağıda.
Sevgilerimle,

aşk: kılıçların altılısı

Bu yıl aşk hayatında önemli değişiklikler olacak. Bunlar senin isteğin ve iraden dahilinde gerçekleşecek, ama herkes açısından beklenmedik ve şaşırtıcı olacak. Bazı ilişkilerini sona erdirecek ve çevre değişikliği yapacaksın. Bunu yalnız değil sevdiklerinle birlikte gerçekleştireceksin. Belki çok bilinmeyen, ama kesinlikle daha iyi şartlar vaad eden kıyılara doğru gerçekleştireceksin.

iş: kader çarkı

İlgilendiğin konular ve işlerle ilgili kader sana yenilik ve değişiklikler getirecek. Uzundur düşüşe geçmiş bazı olaylarda yeni bir ivme kazanarak yükselişe geçeceksin. Kaderin senin için hazırladığı sürprizlere hazır ol.

para: kupaların prensi

Para ile ilgili konularda bazı tekliflerle karşılaşacaksın. Çok büyük olmasa da yine de önemli fırsatlar içeren bu teklifler sana ferahlık getirecek ve yoluna devam etmende kolaylık sağlayacak.

TAROTUN TAVSİYESİ: 2011'de hayatında ve çevrende büyük değişiklikler olacak. Bazı ilişkilerin ve yürüttüğün işler sona erecek. Kimi insanlar ve mekânlar hayatından çıkacak. Başta uyum sağlamakta zorluk çekeceksin, ama ilk şoku atlattıktan sonra büyük bir ferahlama ve hafiflik duyacak, yeni bir başlangıç için güç bulacaksın.

Hiç yorum yok:

hoş geldiniz:)

Katkıda bulunanlar