DİLEK TAHTASIBİR DİLEK TUT YA DA TUTMA...  BİR SORU SOR YA DA SORMA... 

YİNE DEEE; (SAĞDAN-SOLA, YUKARIDAN AŞAĞIYA) BAK BAKALIM DİLEK TAHTASI SENİN İÇİN NE DİYOR!

HAYDİ TIKLA...

17 Ocak 2011 Pazartesi

YENİ YIL TAROTU: Rumuz Kare


Sevgili Rumuz Kare,
yeni yılın kutlu olsun!
İşte tarot yorumların.

Sevgilerimle,


aşk: asaların beşlisi

Yeni yılda aşk hayatın oldukça hareketli geçecek. Kendini kalabalıklar içinde ne için olduğunu anlamadığın mücadeleler verirken bulacaksın. Beğenenler ve beğendiklerin arasında kalacak, seçim yapmakta zorlanacaksın. Ciddi bir ilişki için bu karışıklıktan kurtulman belki de birilerini de kurtarman gerekecek.


iş: kader çarkı

İş hayatına ilişkin güzel bir döneme giriyorsun. Kader çarkı senin için dönmeye başlıyor, karşına fırsatlar çıkaracak, yeni kapılar açacak. Doğru zamanda, doğru yerde, doğru kararlar: İşte yeni yılda iş için parolan bu.
 para: joker

Para meselelerinde bu yıl çok şanslı olacaksın. Karşına çıkacak anlık veya geçici olanaklar sana kazanç getirecek. Bolluk ve bereket seni bulacak.

TAROTUN TAVSİYESİ: Yeni yıl sana olanaklar, fırsatlar sunacak, hem de pekçok. Ancak etrafındaki kişilere dikkat etmeli, gerekirse çevreni değiştirmelisin. Sana tuzaklar kurmaya çalışacak, kötü niyetli insanlarla karşılaşman çok olası. Dikkatli olmalı, sana yapılan teklifleri çok iyi değerlendirmelisin. Duygusal meselelerini herkesle paylaşma. İş ve para konularında bu sene önemli gelişmeler yaşayacak, büyük fırsatlar yakalayacaksın. Bunların çok taliplisi olduğunu görecek, hatta senin elinden almak için fırsat kolladıklarını fark ederek çok şaşıracaksın. Tedbirli ol ve yoluna devam et!


Hiç yorum yok:

hoş geldiniz:)

Katkıda bulunanlar