DİLEK TAHTASIBİR DİLEK TUT YA DA TUTMA...  BİR SORU SOR YA DA SORMA... 

YİNE DEEE; (SAĞDAN-SOLA, YUKARIDAN AŞAĞIYA) BAK BAKALIM DİLEK TAHTASI SENİN İÇİN NE DİYOR!

HAYDİ TIKLA...

21 Ocak 2011 Cuma

YENİ YIL TAROTU: Rumuz HeyecanSevgili Rumuz Heyecan,
mutlu yıllar dileklerimle,
tarot yorumların aşağıda.

Sevgiler,

aşk
kılıçların şövalyesi

Yeni yılda aşk hayatın oldukça hareketlenecek. Hava grubu özellikleri taşıyan bir kişi süratle hayatına girecek, seni etkileyecek ve hayatına heyecan katacak. Ancak oldukça aceleci, israrcı ve dediğim dedik olması sorunları da beraberinde getirecek. Eğer onunla birlikte olmaya karar verirsen, hiç sıkılmayacağından emin olabilirsin. Ne kadar güvenilir olduğunu ise zaman ve yaşayacaklarınız karşısında takınacağı tutum gösterecek.kılıçların prensi

İş hayatında bazı şeyler açığa çıkıyor, sisler dağılıyor. Tartışmalar, görüşmeler ve söylentiler içinde bulacaksın kendini bu yıl. Ancak sonunda yapacağın bazı esaslı görüşme ve tartışmalar, kesin kararlar almanı, kimi kişilerle ilişkilerini sonlandırmanı gerektirecek. Bu sürecin sonunda biraz daha yalnız, ama daha emin bir konumda ve daha güçlü olacaksın.


para
kılıçların ası

Para konularında bu yıl büyük fırsatlar yakalayacaksın. Belki de seni epeydir daraltan bazı sorunlardan bir anda ve çabucak kurtulacaksın. Şans kapını çalacak.

TAROTUN TAVSİYESİ: Yeni yıl sana sorunlarından bir anda ve hızla kurtulma şansı getiriyor. Kararlı ve akıllı davranırsan, hafiflemiş ve özgürleşmiş bir şekilde yoluna devam edebileceksin. Aşk hayatına dikkat etmelisin kararların ve tercihlerin seni büyük mücadeleler içine sokabilir, bunlarla da başa çıkacaksın, ancak ne kadar gerektiğine ve değdiğine emin ol.

Hiç yorum yok:

hoş geldiniz:)

Katkıda bulunanlar