DİLEK TAHTASIBİR DİLEK TUT YA DA TUTMA...  BİR SORU SOR YA DA SORMA... 

YİNE DEEE; (SAĞDAN-SOLA, YUKARIDAN AŞAĞIYA) BAK BAKALIM DİLEK TAHTASI SENİN İÇİN NE DİYOR!

HAYDİ TIKLA...

21 Ocak 2011 Cuma

YENİ YIL TAROTU: Rumuz Dilane


Sevgili Rumuz Dilane,
yeni yılın kutlu olsun.
İşte tarot yorumların!

Sevgilerimle,

aşk
adalet

Yeni yılda aşk hayatınla ilgili gayret ve çabalarının karşılığını alacaksın, ektiğini biçeceksin. Belki yeni birisiyle, belki de süregelen bir durumda bir adım daha ileri gideceksin. Bundan mutluluk duyacak ve kendini iyi hissedeceksin. Bazı kararlar alman gerekecek ve doğru zamanda doğru tercih yapma, doğru kararları alma fırsatı yakalayacaksın.kupaların altılısı

İş hayatında yeni yıl sana beklemediğin fırsatlar sunacak. Bunlar çok büyük ve sıradışı olmayacak belki ama hem seni mutlu edecek, hem de bazı sorunlarının çözülmesini sağlayacak. Geçmişte birlikte çalıştığın ya da daha önceden tanıdığın bir kişi iş ortamına girecek ve sana büyük bir destek verecek.


para
kılıçların altılısı

Para konularında oldukça önemli gelişmeler olacak, ilerlemeler kaydedilecek. Sıkıntılı bir sürecin sonuna gelecek, bir borç veya taahhüdü sonlandırarak büyük bir hareket serbestisi kazanacaksın. Bundan da hemen yararlanacak, çevrende ve ilişkilerinde değişiklik yapacaksın.

TAROTUN TAVSİYESİ: İyi bir yıl geçireceksin. Zorlukları aşacak, problemlerini çözeceksin. İş hayatında bir ilerleme veya değişiklik, özel hayatında ise bir birliktelik kararı alabileceğin süreçler yaşayacaksın. Bunların istediğin gibi sonuçlanması için kurallara dikkat etmeli, sıradışı yollara başvurmamalısın. Takdir görecek ve sevileceksin, kıymetini bilmelisin.

Hiç yorum yok:

hoş geldiniz:)

Katkıda bulunanlar