DİLEK TAHTASIBİR DİLEK TUT YA DA TUTMA...  BİR SORU SOR YA DA SORMA... 

YİNE DEEE; (SAĞDAN-SOLA, YUKARIDAN AŞAĞIYA) BAK BAKALIM DİLEK TAHTASI SENİN İÇİN NE DİYOR!

HAYDİ TIKLA...

24 Ocak 2011 Pazartesi

YENİ YIL TAROTU: Rumuz DamlaSevgili Rumuz Damla,
mutlu yıllar dileklerimle,
tarot yorumların aşağıda.

Sevgiler

aşk
kupaların altılısı

Daha önce yaşanmış bir karşılaşma veya tanışma yeni yılda tekrar gündeme gelecek. Su grubu özellikleri baskın bir kişi sana hoş bir teklifte bulunacak ve bunu kabul etmen için elinden geleni yapacak. İyi vakit geçirecek, mutluluk duyacaksın, ancak yine de karar vermek konusunda tereddütler yaşayacaksın.asaların onlusu

Her ne kadar çalışmasan da bu yıl oldukça ağır sorumluluklar altına gireceksin. Bazı konulardaki başarın ve iyi niyetin gereksiz yere fazla yük almana neden olacak. Bu durum seni bunaltacak ve iyi niyetinin kullanıldığı hissine kapılarak, çevrenden ve buradaki insanlardan uzaklaşmak isteyeceksin. Bu düşünce farklı alanlara yönelmeni belki de bir iş bulmanı sağlayacak.


para
kılıçların beşlisi

Para mesleleri ile ilgili oldukça zor dönemler geçireceksin. Bazı sorunlar öngörülemez harcamalara ve bazı zararlara neden olacak. Ancak bu süreç sona erdiğinde yine de elinizde yeterince varlık kalacak ve yeni bir başlangıç için ferahlık ve fırsat olacak.

TAROTUN TAVSİYESİ: Gecenin en karanlık olduğu an günün aydınlanma vaktidir. Sorunlar ve sıkıntılar bir anda üstüne geliyormuş gibi olacak ama sonrasında bolluk, bereket ve belki de uzun süreli bir ilişki fırsatı karşına çıkacak.

Hiç yorum yok:

hoş geldiniz:)

Katkıda bulunanlar