DİLEK TAHTASIBİR DİLEK TUT YA DA TUTMA...  BİR SORU SOR YA DA SORMA... 

YİNE DEEE; (SAĞDAN-SOLA, YUKARIDAN AŞAĞIYA) BAK BAKALIM DİLEK TAHTASI SENİN İÇİN NE DİYOR!

HAYDİ TIKLA...

14 Ocak 2011 Cuma

YENİ YIL TAROTU: Öznur A.Sevgili Öznur A.
mutlu yıllar dileklerimle,
tarot yorumlarını aşağıda
okuyabilirsin.

Sevgilerimle,


aşk: adalet

Aşk hayatında ektiğini biçecek ve beklentilerine sınırlı da olsa kavuşacaksın. Daha dengeli bir gidiş sağlanacak, bazı şeyler daha durulacak. Daha önce üzüldüğün bazı konularda hak yerini bulacak, hakkın teslim edilecek. Bu durum senin de olaylara daha hoşgörülü yaklaşmanı sağlayacak.


iş: asaların dokuzlusu

Bu yıl yaptığın işlerle konumunu daha bir sağlamlaştıracaksın. Ancak risk altındasın ve her yaptığını yakından takip eden, açığını yakalamak için fırsat kollayan insanlarla çevrili olacaksın. Her ne kadar onlarla aynı gibi görünsen de farkını ortaya koyacak, güvenli bir alan yaratacaksın kendine. Bu durumun hareketlerini kısıtlamasına ve seni kuşkulara salmasına izin vermemelisin.


para: kader çarkı

Para konularında yaşadığın bazı sıkıntılar varsa, kara bulutlar yavaş yavaş ama dağılıyor. Kaderde daha iyiye doğru bir değişim olacak, ancak yine de her şey sana ve tercihlerine bağlı olacak.

TAROTUN TAVSİYESİ: Verimli bir yıl geçireceksin. Maddi konularda güzel gelişmeler yaşayacaksın; belki gelirin artacak, belki de beklemediğin bir yerden bir para alacaksın. İş hayatında ilerleme sağlayacak, yenilik ve değişiklerle karşılaşacaksın. Aşk hayatında da daha mutlu olacağın bir yıl geçireceksin. Daha kararlı ve daha etkin olabileceksin.  Etrafındakilere, kimlerle neler paylaştığına çok dikkat etmeli, hazırlıklı ve dikkatli olmalısın.

Hiç yorum yok:

hoş geldiniz:)

Katkıda bulunanlar